Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kubus2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Tarptautinis projektas „Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas“

2018 m. vasario 24 d.

Ikimokyklinio ugdymo skyrius nuo 2015 metų kovo mėnesio iki 2016 metų vasario mėnesio dalyvavo tarptautiniame projekte „Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas“ I etape, II-me šio projekto etape pradėsime dalyvauti nuo 2016 metų rugsėjo mėnesio.

Šio projekto misija-plėtoti sveikos gyvensenos ir edukacinės ekologinės krypties veiklas.

Į šio projekto veiklas noriai įsijungė ir ugdytinių tėvai, todėl projekte nurodytas veiklas vykdėme bendraudami ir bendradarbiaudami su auklėtinių šeimomis.

Sveikos gyvensenos užsiėmimų ir veiklų metu ugdytiniai susipažino su vandens, vaisių, daržovių, judėjimo, sporto svarba ir galia žmogaus sveikatai. Projekto veiklų metu ugdytiniai mokėsi tvarkyti, prižiūrėti savo aplinką, kad gyventų švarioje aplinkoje, saugotų ir mylėtų gamtą.

{gallery}kubus2016{/gallery}