Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kaziukas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

KAZIUKO MUGĖ „MAŽOS RANKELĖS, DIDELI DARBELIAI“

2018 m. vasario 24 d.

Kovo 4 d. mokykloje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė „Mažos rankelės, dideli darbeliai“, kurios metu linksmai ir prasmingai laiką leido mūsų mokyklos  mokiniai, jų tėveliai, lopšelių – darželių „Obelėlė“ ir „Eglutė“ bei Valdorfo darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai.

Mugė prasidėjo „Kazytės“ ir „Kaziuko“ – antrokų Simonos Bikinaitės ir Simono Vakario Savicko sveikinimais ir tradicine Kaziuko mugės daina.

Prekybininkų stalai viliojo margaspalviais rankų darbo gaminiais, burnoje tirpstančiais skanėstais. Originalūs, su meile pačių mokinių pagaminti darbeliai glostė akis ir džiugino visų širdis.

Mugės naujovė – 5-8 klasių mokinių pravestos amatų pamokėlės mugės lankytojams. Mėgstantys netikėtumus, laimę bandė mokyklos bibliotekininkės Vidos Statkevičienės organizuotoje knygų mugėje – loterijoje „Atspėk – laimėk“. Laimingųjų laukė pats geriausias prizas – knyga.

 Ačiū visiems už pastangas, už šypsenas, už puikias akimirkas ir džiugią pavasarinę nuotaiką.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Mykolaitienė

{gallery}kaziukas2016{/gallery}