Priėmimas į mokyklą

Moksleivių registracijos į Kauno miesto mokyklas svetainė

Priėmimas į Kauno „Nemuno“ mokyklą, kaip ir visas Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas, pradedamas nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12 val. per informacinę sistemą https://imokykla.kaunas.lt

Registracija per informacinę sistemą vykdoma iki gegužės 31 d., vėliau prašymus galima pateikti tik pasirinktoje mokykloje.

Prašymų pateikimas
• Per informacinę sistemą į pasirinktas mokyklas pateikiami ne daugiau kaip du prašymai. Jeigu tarp pasirinktų mokyklų nėra priskirtosios mokyklos pagal deklaruotą gyvenamąją vietą Savivaldybės teritorijoje, informacinė sistema automatiškai šią mokyklą parenka kaip papildomą mokyklą.
• Nesant galimybės prašymo pateikti per informacinę sistemą, jis pateikiamas tiesiogiai pasirinktoje mokykloje.

Priėmimas į mokyklas
• Asmenų priėmimą organizuoja ir vykdo mokykla.
• Komisija prašymus priimti mokytis į priešmokyklinio ugdymo grupes ir pirmas klases išnagrinėja iki einamųjų metų birželio 10 d., o į kitas klases – iki atitinkamų klasių ugdymo proceso pabaigos.
• Jeigu asmuo pateikė kelis prašymus ir gavo informaciją, kad jo prašymas yra patenkintas, kiti jo prašymai informacinėje sistemoje pažymimi

Vadovaujantis Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarkos aprašu, prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

Kauno „Nemuno“ mokykloje vykdomos tokios ugdymo programos:

Ikimokyklinio;
Priešmokyklinio;
Pradinio;
Pagrindinio 1 dalies.

Numatomas klasių komplektų skaičius 2021 - 2022 m. m:

Klasės

Priešmokyklinė

grupė  10 val.,

1

2

3

4

5

6

7

8

kiek klasių formuojama

2

1

Konsultuojama, atsakoma į klausimus apie priėmimą į įstaigą tel. (8 37) 45 44 19, (8678) 81247 ir elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Priėmimo komisijos darbo vieta: mokyklos 104 kabinetas.
Priėmimo komisijos darbo laikas: kiekvieno mėnesio pirmas trečiadienis 15.00-16.00 val.

MOKYKLAI PRISIRTA TERITORIJA