Naujienos

Karjeros galimybės

2024 m. sausio 26 d.

Šią savaitę mūsų mokykloje lankėsi VŠĮ užimtumo centro direktorė Gabrielė Markūnaitė- Petrikė. Dalinosi centro įkūrimo patirtimi, pasakojo apie centre vykdomas veiklas, savanorystę.

Knygų Kalėdos

2023 m. gruodžio 11 d.


Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų pirmokai ir antrokai lankėsi „Molo“ prekybos centre esančiame knygyne „Pegasas“, kuriame galėjo įsitikinti, kad Kalėdos ir čia labai laukiamos, o knyga tikrai yra labai šauni dovana. Darbuotojos Gabija ir Dainora papasakojo, kas nutinka knygai iki ji pakliūna į savo vietą lentynoje ir ką visą dieną veikia knygyno darbuotojas.

Prienų krašto muziejaus edukacijose

2023 m. gruodžio 11 d.

Prienų krašto muziejaus edukacijose antrokai susipažino su vienais seniausių bitininkystės ir žvakininkystės amatais. Sužinojo, kokios šių amatų paslaptys keliaudavo lūpomis iš kartos į kartą. Pasitelkę ištvermę ir susikaupimą, susėdę magišku ratu ir mėgaudamiesi raminančiais natūralaus vaško kvapais, tradiciniu būdu kiekvienas nusiliejo savo žvakelę.

Knygų pristatymo konkurse

2023 m. gruodžio 11 d.

Lapkričio pabaigoje Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija organizavo knygos pristatymo konkursą Lietuvos mastu.

Tautinė popietė "Liaudiškos muzikos pynė"

2023 m. gruodžio 11 d.

Lapkričio 29 d. mūsų mokyklos 1- 4 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai susirinko į tautinę popietę "Liaudiškos muzikos pynė". Mokiniai dainavo lietuvių liaudies daineles pritariant akordeonui ir kanklėms, šoko lietuvių liaudies šokius ir žaidimus.

Tarptautinė nerūkymo diena mokykloje

2023 m. lapkričio 28 d.

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį yra minima Tarptautinė nerūkymo diena. Mūsų mokykloje jau tapo tradicija šią dieną paminėti organizuojant 5–8 klasių mokinių komandų konkursą „Noriu augti sveikas“.

Kinologų apsilankymas mokykloje

2023 m. lapkričio 21 d.

Mokykloje lankėsi kinologė, veislyno “Nemuno vingis” įkūrėja, Lina Kišonytė ir jos augintinė, daugkartinė parodų nugalėtoja, Diva. Edukacijoje dalyvavo 5-8 klasės mokiniai, jos metu buvo pasakojama kaip tinkamai elgtis su šunimis, nuo ko reikėtų pradėti norint tapti kinologu.

6-8 klasių mokinių dalyvavimas konkurse „Tvarios ateities lyderiai“

2023 m. lapkričio 19 d.


2023 m. spalio 24 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių konkurse „Tvarios ateities lyderiai“, skirtame klimato kaitos savaitei paminėti, gilintimokinių gamtamokslines žinias, skatinti ekologines idėjas, stiprinti tvarumo žalesnei Lietuvai sampratą.
Aplinkosauginis konkursas vyko Kauno Tado Ivanausko Zoologijos muziejuje. Mokiniams buvo skirtas laikas įvairioms aktyvioms užduotims atlikti.

Lapkričio 16 d. mokykla minėjo Tolerancijos dieną.

2023 m. lapkričio 17 d.

Lapkričio 16 d. mokykla minėjo Tolerancijos dieną. Kadangi šių metų tolerancijos dienos simbolis buvo žibintas, pradinių klasių mokiniai gamino popierinius žibintus.
O 5-7 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis ir dailės mokytoja gamino žibintus iš antrinių žaliavų. Ankstus rytas prasidėjo savo gamintų žibintų uždegimu ir mintimis apie šios dienos svarbą.

Išvyka į stiklo galeriją

2023 m. lapkričio 17 d.

"Pelėdžiukų"studijos vaikai lankėsi stiklo galerijoje.Meninkė papasakojo apie stiklo apdirbimo būdus, apžiūrėjome meninkės kurtus stiklo dirbinius.

Šiaurės šalių literatūros savaitė

2023 m. lapkričio 17 d.

Šiaurės šalių literatūros savaitė
Lapkričio 13-17 dienomis vyko tradiciniai Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai. Šį kartą žibant žvakelėms skaitėme ištraukas iš A. Lindgren knygų „Mūsų visų Madikė“ ir „Lota iš Pramuštgalvių gatvės“

Akcija „ Vaišinu draugą rudens gėrybėmis“

2023 m. spalio 26 d.

Krinta lapas uosio,
Krinta lapas klevo —
Dėdė rudenėlis
Žemėn atkeliavo.
„Nemuno“ mokykla yra sveiko maisto mokykla. Šiandien pirmokai ne tik aptarė daržovių ir vaisių naudą žmogaus organizmui, susidomėję tyrinėjo šių gėrybių išvaizdą, spalvą, dydį,kvapą, bet ir dalyvavo skaniausios daržovės rinkimuose.

2023 M. MENINIO SKAITYMO KONKURSO LAUREATAI

2023 m. spalio 26 d.

Šį rudenišką penktadienį Kauno IX forto muziejuje skambėjo jautrūs, tylias sienas ir širdis paliečiantys žodžiai – vyko kasmetinis moksleivių meninio skaitymo konkursas. Skaitovus vertino literatūrologas, rašytojas dr. Regimantas Tamošaitis (vertinimo komisijos pirmininkas), režisierė Agnė Sunklodaitė (Agne Sunklodaite) ir Kauno IX forto muziejaus direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei dr. Lina Kasparaitė-Balaišė.

Lietuvių liaudies muzikos pažintis Tautinės muzikos skyriuje

2023 m. spalio 26 d.

6-7 klasių mokiniai praplėtė žinias apie lietuvių liaudies muziką Tautinės muzikos skyriuje. Edukacijos metu mokiniai mokėsi dainuoti lietuvių liaudies sutartinę, pažino įvairius muzikos instrumentus, išbandė interaktyvias pramogas - rengė savo muzikinius numerius, mokėsi lietuvių liaudies šokių. Smagų darbą užbaigėme pietumis vaikų pamėgtame Macdonalde.

Tarptautinė Saugaus eismo diena

2023 m. spalio 26 d.

Spalio 13-ąją, pirmokai smagiai ir atsakingai paminėjo tarptautinę Saugaus eismo dieną. Vaikų saugaus eismo kompetencija buvo ugdoma per įvairias veiklas, panaudojant įvairius pažintinius ir praktinius ugdymo būdus ir metodus. Smagi žaidybinė veikla, vaidybinė, pažintinė veikla padėjo pasikartoti eismo taisykles.

Šiemet prisidėjome prie socialinės akcijos „Žalia šviesa gyvenimui!”

2023 m. spalio 12 d.

Spalio 10-ąją minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Šiemet prisidėjome prie socialinės akcijos „Žalia šviesa gyvenimui!” Žalia yra vilties, gyvybės spalva, ji reiškia gyvenimą ir norą rūpintis savimi ir artimaisiais.

Šypsenų diena

2023 m. spalio 11 d.

Šiandien, tarptautinę šypsenos dieną, 1-okai mokyklos kiemą ir klases papuošė šypsenomis.

Šeštokų dalyvavimas „Robotų Anatomija“

2023 m. spalio 11 d.

Spalio 6 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje nuotolinėje anglų kalbos pamokoje „Robotų Anatomija“, kurios metu siekė sujungti STEAM ugdymą su anglų kalbos žinių lavinimu,

Mokytojo diena

2023 m. spalio 11 d.

Mokytojo diena mūsų mokyklos pedagogų kolektyvui vakar prabėgo labai prasmingai ir turiningai. Nuo ankstyvo ryto mus sveikino mokiniai, dovanodami savo rankomis sukurtus darbus. Popietėje eilėmis mus sveikino 4b klasės mokiniai ir jų mokytoja Jūratė Narbutienė.

Informacinis renginys mokiniams ir jų tėveliams „Savanorystė – savęs pažinimui ir gebėjimų išbandymui“ Lietuvoje ir užsienyje

2023 m. spalio 19 d.

Savanorystė – tai altruistinė veikla, kuri tapatinama su žmogaus laisva valia atlikti visuomenei naudingą darbą, už tai negaunant jokio finansinio pelno. Savanoriškos veiklos formos ir sritys gali būti pačios įvairiausios – nuo pagalbos senyvo amžiaus žmonėms, vaikų socializacijos ugdymo dienos centruose, iki daugiatūkstantinių protestų organizavimo, aplinkos tvarkymo akcijų ar gyventojų švietimo ir sąmoningumo ugdymo plačiąja prasme. Savanoriu gali tapti kiekvienas, kuris nori padėti aplinkiniams ir kuris suvokia savanoriško darbo tikslingumą ir prasmę.

Kauno miesto mokinių piešinių ir fotografijų konkurse ,,Šv. Pranciškus - gyvūnų globėjas''

2023 m. spalio 5 d.

Kauno miesto mokinių piešinių ir fotografijų konkurse ,,Šv. Pranciškus - gyvūnų globėjas'' dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai. Gabrielė Malinauskaitė, Danielė Latoškinaitė ir Jokūbas Aleinikovas. Laureatų apdovanojimas vyko spalio 4 d. (trečiadienį) 15 valandą. Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje.

8 klasės mokinių integruota veikla ir edukacija „Radioktyvumas ir aplinka“

2023 m. spalio 5 d.

2023 m. rugsėjo 29 d. 8 klasės mokiniai dalyvavo Kauno tvirtovės VII forto edukacijoje-stimuliacijoje „Radioaktyvumas ir aplinka“. Moksleiviai buvo supažindinti su branduolinės chemijos ir fizikos mokslų istorija, vizualizuotai buvo pristatyta informacija apie jonizuojančią spinduliuotę, kuri plačiai taikoma įvairiose mokslo ir pramonės šakose.

5-6 klasių išvyka

2023 m. spalio 2 d.

Saulėtą ir šiltą penktadienio rytą 5-6 klasių mokiniai su auklėtojomis Rūta ir Sandra išvyko į Klaipėdos rajone esantį Vinetu kaimą. Čia mokiniai dalyvavo užsiėmime "Jaunųjų vilkų kelias": susipažino su indėnų vadu Vinetu; praėjo indėnų kliūčių ruožą; apeiginėje indėnų palapinėje tipi sužinojo daugiau apie indėnų gyvenimo būdą; paragavo tradicinio indėnų paplotėlio su sūriu ir daržovėmis.

Edukacinė ekskursija (į Druskininkus) – Dzūkijos įsimintiniausių parkų takais.

2023 m. rugsėjo 18 d.

Rugsėjo 15 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos 7 klasės mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją (į Druskininkus) – Dzūkijos įsimintiniausių parkų takais. Mokiniai grožėjosi rudenėjančiomis kurorto spalvomis, o viename iš Druskininkų parkų – K. Dineikos Sveikatingumo Parke – atliko matematikos bei fizikos mokytojų duotas užduotis:

Sveiki sugrįžę mūsų darželio vaikai!

2023 m. rugsėjo 18 d.

Sveiki sugrįžę mūsų darželio vaikai! Mes jūsų labai pasiilgome ir laukėme🥰
Mokslo ir žinių šventės akimirkos mūsų darželiuose. Dėkojame "Nykštuko" teatro aktoriams už puikų spektaklį mūsų vaikams.

Rugsėjo 1-oji mokykloje

2023 m. rugsėjo 18 d.

Dar vakar buvo vasara
ir ant peties mirgėjo laumžirgiai.
Vėdrynai švietė.
Vidur mėnulio, pakrašty nakties,
Vėsos ežeruose žydėjo mėtos.
Dar vakar buvo vasara.
Toli miegojo jūra. Debesys miegojo.
Ir tavo akyse erdvė gili

5-okų išvyka į IX forto muziejų

2023 m. gegužės 31 d.


Forto gynybinės sienos erdvėse mokiniai atliko žvalgybines orientavimosi užduotis, patirtinės veiklos metu

Penktokų išvyka į "Rubedo sistemos"

2023 m. gegužės 25 d.

Penktokų išvyka į "Rubedo sistemos". Robotikos ir projektavimo padalinio vadovas Henrikas Simonavičius papasakojo kaip projektuoja ir integruoja mobiliosios robotikos ir kompiuterinio matymo sprendimus verslui.

Pažintis su Afrikinėmis sraigėmis

2023 m. gegužės 23 d.

Šiandien, geltoname darželyje, svečiavosi Afrikinės sraigės. Vaikai susipažino su sraigių gyvenimo ciklu, sužinojo kaip jos kvėpuoja, deda kiaušinius. Matėme net jų dantukus!

KINGS lygos projektas

2023 m. gegužės 23 d.

KINGS lygos projekto dalyvis Motiejus puikiai pasirodė matematikos mokomajame dalyke! Džiaugiamės Tavo pasiekimais ir siunčiame linkėjimus Kauno "Nemuno" mokykla.

Tautinės muzikos muziejuje

2023 m. gegužės 23 d.

"Pelėdžiukų" studijos vaikai lankėsi Tautinės muzikos muziejuje. Buvo nuotaikinga ir įdomi kelionė po instrumentų šalį. Susipažinta su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais.

Visuotinė iniciatyva Lietuvoje ,,Šok į tėvų klumpes"

2023 m. gegužės 23 d.

Šiandien nemuniečiai septintokai įsijungė į visuotinę iniciatyvą Lietuvoje ,,Šok į tėvų klumpes" ir išvyko susipažinti su vieno iš tėvų karjeros pasauliu. Mokiniai apsilankė Kauno senamiestyje įsikūrusioje Kolpingo kolegijoje, apžiūrėjo profesinę darbo aplinką, sužinojo ten ugdomų specialistų įvairovę, pabendravo su dėstytojais ir studentais.

"Angelų takais"

2023 m. gegužės 23 d.

Antrų klasių mokiniai plėtė žinias apie patį ryškiausią pėdsaką Lietuvos kultūroje palikusį dailininką bei kompozitorių M.K. Čiurlionį.  Apsilankę šio didžiojo kūrėjo vardo dailės muziejuje, žiūrėjo meninį virtualios realybės filmą ,,Angelų takais".

Orientacininis žaidimas "Pažink Birštoną aktyviai"

2023 m. gegužės 23 d.

Pirmadienį penktokai keliavo po Birštoną. Pirmiausia mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime "Pažink Birštoną aktyviai", kuriame pagal duotas užuominas atrado įvairius Birštono objektus.

5-8 klasių krepšinio turnyras

2023 m. balandžio 24 d.

Sveikiname 6a klasės mokinius užėmus I vietą 5-8 klasių krepšinio turnyre!

Seime

2023 m. balandžio 24 d.

Pilietiškumo pamoka Lietuvos Respublikos Seime. Pabandėme akies krašteliu pamatyti kaip dirba nacionalinė įstatymų leidžiamosios valdžios institucija. 

Kauno miesto 6-tų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

2023 m. balandžio 24 d.

Balandžio 19 d. Kauno LSMU gimnazijoje vyko Kauno miesto 6-tų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Mūsų mokyklai atstovavo Saulė Rutavičiūtė.

Sveikiname!

2023 m. balandžio 4 d.

"Pelėdžiukų" studijos ugdytinė Dalia Dainavičiūtė dalyvavo respublikiniame mažųjų skaitovų konkurse

Turime naują augintinį!

2023 m. balandžio 4 d.

"Pelėdžiukų" studijos vaikai džiaugėsi edukaciniu robotu Photon. Vaikai susidomėję ieškojo roboto balso, garsų, spalvų, sekė jo kelią telefono ekrane, drąsiai patys programavo ir lavino orientaciją.

Lik sveika...

2023 m. kovo 24 d.


- Lik sveikas,- tarė lapė.- Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.
- Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis,- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
Antuano de Sent Egziuperi knyga „ Mažasis princas“ vaikus skatina pamąstyti apie draugystę, ištikimybę, tolerancją.

Akcija "Nenurašyk, o palaikyk"

2023 m. kovo 22 d.

Pasaulis šiandien mini Dauno sindromo dieną. 1B klasė prisijungė prie socialinės akcijos "Nenurašyk, o palaikyk". Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma.

"Sveikas užkandis" konkursas

2023 m. kovo 21 d.

Mūsų pradinukai dalyvavo mokykloje organizuotame "Sveikas užkandis" konkurse. Mokiniai kartu su klasių vadovais pademonstravo savo išradingumą, kūrybingumą bei originalumą. Vaikai patys gamino, pjaustė, maišė ir kūrė įvairias kompozicijas.

Kovo 11-oji

2023 m. kovo 21 d.

Po ilgai trukusios pandemijos šiandien, kovo 11– ąją, Nepriklausomybės Atkūrimo šventėje mes věl visi kartu!

Jaunieji mokslininkai

2023 m. kovo 22 d.

"Pelėdžiukų" studijos ir 1B klasės vaikai tapo jaunaisiais mokslininkais!  Mažieji mokslininkai drąsiai eksperimentavo su spalvomis, tyrinėjo spalvų maišymo galimybes ir kūrė savo nuosavą Saulės sistemą. 

Kviečiame mokyklos darbuotojus, mokinių tėvelius, socialinius partnerius paremti Kauno "Nemuno" mokyklą, skiriant 1,2 proc. valstybei jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

2023 m. kovo 9 d.

  Nuoširdžiai dėkojame visiems, materialiai parėmusiems mūsų mokyklą. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinant ir modernizuojant edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinant mokyklos materialinę bazę.

Sąmoningumo didinimas

2023 m. kovo 22 d.

Kovo 3 d. pradėjome Sąmoningumo didinimo mėnesį. 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo Žydų bendruomenės ir LGL  seminare, kurio metu plėtė akiratį susipažindami su kultūrų skirtumais ir ypatumais.

„Draugystės“ diena

2023 m. kovo 22 d.

Šiandien mūsų mokykloje „Draugystės“ diena! Mus aplankė darželių „Žuvintas“, „Šilinukas“, „Obelėlė“ priešmokyklinukai. Kartu su mūsų „Pelėdų“ ir „Linksmųjų pėdučių“ studijos vaikais žiūrėjome „Nykštuko“ teatro spektaklį,

Sveiki dantukai

2023 m. kovo 22 d.

Visuomenės sveikatos specialistės Gabrielės vedamoje pamokoje ,,Dantų sveikata", 2a klasės mokiniai lavino teisingus burnos higienos įpročius bei mokėsi taisyklingai valytis dantis. Vaikai prisiminė dantų priežiūrai reikalingas priemones.

Nemokamų paskaitų ciklą tėvams

2023 m. sausio 31 d.

Kauno švietimo inovacijų centras organizuoja nemokamų paskaitų ciklą tėvams, siekiantiems geriau pažinti, suprasti, apsaugoti savo vaiką, ieškoti būdų, kaip ugdyti jo kompetencijas pagal prigimtines galias, charakterio savybes, patirtį, ugdymosi poreikius siekiant individualios vaiko pažangos.

"Pagauk M. K. Čiurlionio debesį"

2023 m. sausio 18 d.

Pilietinės-pažintinės išvykos metu penktokai dalyvavo edukacijoje "Pagauk M. K. Čiurlionio debesį", žiūrėjo nuostabius potyrius padovanojusį virtualios realybės filmą "Angelų takais",