Naujienos

Knygų namai

2021 m. spalio 18 d.

Spalio 11, 14 dienomis 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi savo mokytojų Margaritos Paulauskienės ir Evelinos Vičiauskienės, apsilankė mokyklos bibliotekoje.

Mokytojų diena

2021 m. spalio 6 d.

Šiandien mes, pedagogai, turėjome ypatingą popietę. Mokytojo dienos proga mus aplankė aktorius, rašytojas, prodiuseris, renginių ir TV laidų vedėjas, dainų kūrėjas ir atlikėjas Juozas Gaižauskas. Susitikimo metu skambėjo autoriaus dainos, poezija, subtilus humoras ir nuostabus pasakojimas apie šv. Jokūbo kelią.

7-8 kl.fizikos projektas "Fizika pievoje"

2021 m. birželio 23 d.


Kas sakė, kad fizikos formulės turi būti baisios ir gąsdinančios? Pasitikdami vasarą 7 ir 8 klasių mokiniai pasistengė sugriauti šį mitą atlikdami projektą "Fizika pievoje".

Kur tas dulkėtas traukinys...

2021 m. birželio 16 d.

1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą.
Per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta 18000 žmonių. Skausmu ir netektimis, baime ir nežinia paženklinti tremties metai nepalaužė buvusių tremtinių dvasios ir suteikė stiprybės visai tautai, siekiant nepriklausomybės.
Ir ne veltui aitvaras pasirinktas tremtinių vilties ir svajonių simboliu.

Sveikinimai artėjančios tėvo dienos proga

2021 m. birželio 4 d.

Gražiausi sveikinimai ir linkėjimai tėčiams ir seneliams Tėvo dienos proga! 

Gegužės 7-oji

2021 m. gegužės 7 d.

Gegužės 7-ąją, minint Lietuvai svarbią Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, mokyklos bibliotekininkė Rita Drabavičiūtė, mokytoja Girmanta Levinskienė ir 3b klasės mokiniai kalbėjosi apie spaudą,

Virtuali Atvirų durų diena 2021 m. kovo 30-tą 18 val.

2021 m. kovo 23 d.
 

 

Kviečiame būsimų pirmokų tėvelius į virtualią atvirų durų dieną, kuri vyks š. m. kovo 30 d. 18 val.

Antrokai nuotoliniu būdu skraidina savo rankutėmis padarytus laisvės paukštelius

2021 m. vasario 15 d.

Tu - gintaro lašelis,
Tu - Baltijos banga,
Tu - plazdantis drugelis,
Tėvyne Lietuva.
Tu - bokštas Gedimino
Ir trispalvė virš jo.
Kiekvienas vaikas žino,
Kad čia Tėvynė jo.
Šiandieną, kai mes švenčiam
Gimtadienį šalies,
Už viską jai dėkojam
Mes iš visos širdies.
[K.Ivinskis]

,,Bitės Ritės" studijos sveikinimas

2021 m. vasario 15 d.

Vasario 16-osios proga, ,,Bitės Ritės" studijos vaikučių sveikinimas Lietuvai!

"Žiogelių" studijos rytmetys

2021 m. vasario 15 d.

Šiandien „Žiogelių“ grupės mažieji kartu su auklėtoja Rasa dalyvavo muzikiniame rytmetyje „Šypsenos Lietuvai“.

Tikrai mūsų meilėj – Tu didžiulė.

2021 m. vasario 15 d.

Tikrai mūsų meilėj – Tu didžiulė.
Mūsų delnuose – Tu nesudeginama.
Mūsų ilgesy – brangiausia pasaka.
Mūsų akyse Tu – saulės kraštas.

Janina Degutytė

Projektas ''Pasaulinė sniego diena 2021"

2021 m. vasario 12 d.

Kasmet mūsų mokykla mini Pasaulinę sniego dieną. Dėl karantino ją teko švęsti kitaip nei visuomet - savo erdvėse, kiemuose, parkuose, atskirai nuo draugų.

Žiemos personažų įprasminimas

2021 m. vasario 11 d.

Penktokai žiemiškai įprasmina patikusius personažus iš perskaitytų literatūros kūrinių.

Kaip ir kiekvienais metais sausio 25 dieną pasitinkame pusiaužiemį

2021 m. sausio 25 d.

 Mokyklos administraciją ir visus Kauno Nemuno mokyklos mokytojus 5-8 klasių mokiniai sveikina su palengva atėjusiu pusiaužiemiu!

Mokiniai dėkoja mokyklai už suteikiamas žinias. Be to, mato, kad, ypač, mokytojai yra labai užimti. Ir galbūt, vien žinutė, jog jau pusė žiemos praėjo, juos nudžiugins. Mokiniai sako, kad nuo šiandienos kita pusė žiemos džiugins ir tuo, kad artėja pavasaris.

Visi esame svarbūs

2020 m. lapkričio 16 d.

Lapkričio 10-13 dienomis mokyklos bibliotekoje pirmokams ir antrokams vyko jau tradiciniais tapę Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymai vaikams „Auštant“. Šiais metais mažiesiems skirta norvegų rašytojos Kristine Roskifte paveikslėlių knyga „Visi iki vieno“ kvietė kartu paskaičiuoti, pastebėti kiekvieno žmogaus unikalumą ir suprasti, kad visi esame nepakartojami, vertingi ir svarbūs. Tai įrodydami mokiniai vienas kitam dovanojo šypsenėles ir negailėjo gerų žodžių.

Tarptautinė mokinių ir mokytojų konferencija „Aš – Mes – Pasaulis“

2020 m. lapkričio 1 d.

Šių metų spalio mėn. 15 d. 8 klasės mokiniai Vilija Petrauskaitė ir Eimantas Drąsutis ir biologijos mokytoja Jūratė Aleinikovienė dalyvavo nuotolinėje tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Aš – Mes – Pasaulis“. Tarptautinė mokinių ir mokytojų konferencija buvo skirta Chiune Sugiharos veiklos Kaune 80-osioms metinėms paminėti. 1939 m. Ch. Sugihara buvo paskirtas Japonijos konsulu Lietuvoje, į šalį atvyko dirbti ir žvalgybinio darbo.

Su Mokytojų diena!!!

2020 m. spalio 6 d.

Visos profesijos yra gerbtinos ir reikalingos mūsų nūdienos visuomenei. Neįdėjus kiemsargių pastangų, vieną rytą nebeatvertume laukujų durų, užstrigusių pusnyse ar pernykščiuose lapuose, kasininkei kruopščiai nesuskaičiavus mūsų pirkinių, negalėtume valdyti savo finansų, o ir apsirūpinti maistu vargu ar pavyktų. Be mokytojo darbo taip pat neišeitų išsiversti… Vis dėlto šioje vietoje pedagogo profesija iš dalies išsiskiria nuo tam tikrų pavienių profesijų.

Saugaus eismo integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“

2020 m. spalio 6 d.

Gražu stebėti, kaip atėjus rudenėliui takais ir keleliais leidžiasi daugybė vaikų. Vieni skuba į darželius, kiti į mokyklas ar būrelius. Tik reikia atminti, kad po atostogų jie yra labiau išsiblaškę, mažiau pastabūs, pamiršę apie savo saugumą gatvėje ir kelyje. Todėl mokslo metų pradžioje intensyvėjant eismui ir siekiant išvengti nelaimingų eismo įvykių labai svarbu vaikams skirti ypatingą dėmesį.
Turbūt ne veltui rugsėjo mėnuo yra paskelbtas saugaus eismo mėnesiu, kurio metu vyksta saugaus eismo pamokėlės. Ne išimtis ir mūsų mokykla, čia rugsėjo 28-30 dienomis vyko pradinių klasių mokinių integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“.

Cukraus pasaka

2020 m. rugsėjo 29 d.

Rugsėjo 24 d. Kauno ,,Nemuno „ mokyklos pirmokėlių klasėse , vietoj knygelių lapų šnarėjimo, skleidėsi ir vinguriavo saldus cukraus pudros kvapas. Kvapas, kuris kuteno mažas nosytes ir žadino smalsumą.
O paslaptis paprasta, mokykloje vyko edukacinė programa ,, Cukraus pasaka“ , kurioje dalyvavo 1a kl. ( mokytoja N. Janonytė) ir 1b kl. ( mokytoja J. Narbutienė) mokinukai.

"MASINIS ŠOKIS #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2020 "SPORTUOK SU LSU

2020 m. rugsėjo 24 d.

Rugsėjo 24 d. vyko tradicinis renginys "MASINIS ŠOKIS #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2020 "SPORTUOK SU LSU". "Nemuno" mokyklą atstovavo 7 klasės mokiniai

Rugsėjo 23 d. – rudens lygiadienis

2020 m. rugsėjo 24 d.

Rugsėjo 23 d., minėdami rudens lygiadienį, su 7 ir 8 klasių mokiniais pasidžiaugėme sraigėmis, pačiomis didžiausiomis švarios gamtos puoselėtojomis. Iš visų gyvų organizmų, sraigės jautriausiai reaguoja į šviesos ir tamsos periodo pasikeitimą. Todėl, po rudens lygiadienio su trumpėjančiomis dienomis, sraigėms visi turėsime palinkėti ramaus artėjančios žiemos miego.

Alternatyvūs (netradiciniai) piešimo būdai

2020 m. rugsėjo 21 d.

Alternatyvūs (netradiciniai) piešimo būdai yra puiki proga užsiimti kūrybiškumu su bet kokio amžiaus vaikais. Šiandien "Pabiručių" studijos vaikai išbandė  naują piešimo būdą.

Mūsų 2-okai mokėsi geometrijos pagrindų

2020 m. rugsėjo 21 d.

 Jau pernai išmoko geometrines figūras, o šiemet gilinamės šioje srityje. Puikiai pavyko padaryti geometrinius kūnus - kubus ir piramides.

2-okai bandė kurti jausmų paveikslą

2020 m. rugsėjo 21 d.

Vaikai mokosi pažinti jausmus. Galvose knibžda šimtai idėjų ir jausmų. Todėl jie būna išsiblaškę ir greitai viską pamiršta. O kur padėti visus susikaupusius jausmus? Kūrybinis spalvų derinys saugo kiekvieną užfiksuotą vaiko emociją. 2-okai bandė kurti jausmų paveikslą. Aptardami savo darbus aiškinomės,ar pyktis visada juodas, o laimė tik ryški?

Programa "Laikas kartu"

2020 m. rugsėjo 17 d.

Pagal programą ,,Laikas kartu" ,,Bitės Ritės" studijos vaikučiai pradėjo edukacinį ekologinį projektą ,,Atrask žuvų pasaulį". Aplikavo savo delniukais žuvį. Pradėjome eksperimentą apie vandens taršą,

projektas “BeActive”

2020 m. rugsėjo 17 d.

Mums labai patinka sportuoti ir dalyvauti projektuose. O ypač patinka laimėti! “Nemuno” mokyklos penktokai fizinio ugdymo pamokos metu žaisdami kvadratą aktyviai ruošiasi projektui “BeActive”

Pristatote jums mūsų naują informacinių technologijų kabinetą

2020 m. rugsėjo 17 d.

Mes labai norime pasidžiaugti nauja interaktyvia edukacine erdve mokiniams. Pristatote jums mūsų naują informacinių technologijų kabinetą. Jame mokiniai ne tik mokysis informatikos ir programavimo pagrindų,  bet ir lavins savo kūrybiškumą bei loginį mąstymą.Mes labai norime pasidžiaugti nauja interaktyvia edukacine erdve mokiniams.

Vaikų išvykos į Raudonės pilį

2020 m. rugsėjo 17 d.

Kai oras primena vasarą, mes keliaujam. Keliaujam saugiai, besirūpindami vienas kito sveikata. Akimirkos iš "Linksmųjų pėdučių" studijos vaikų išvykos į Raudonės pilį.

Prevencinė programa "Laikas kartu"

2020 m. rugsėjo 16 d.

Mūsų darželyje startuoja prevencinė programa "Laikas kartu".
Ši programa orientuojasi į vaikų potencialą ir kreipia jų kūrybines galias taip, kad ateityje vaikai taptų gabūs, sveiki jauni žmonės, kurie turi pozityvius tikslus ir jaučia įsipareigojimus savo šeimai ir bendruomenei.

Ei, tai vija, Pinavija, visą dieną grybais lyja.

2020 m. rugsėjo 16 d.

Ei, tai vija, Pinavija, visą dieną grybais lyja.
Visą dieną nuo pat ryto grybai krito, krito krito...
Šią savaitę studijos "Aukštyn kojom" vaikai susipažino su miško gėrybėmis, grybais.

Argi ne šauni panaitė

2020 m. rugsėjo 16 d.

Ankstų rytą eglynėlį
Linksmos kėlės musmirėlės.
Puolė praustis, puolė puoštis,
Grybų vakarėlin ruoštis.
Šen taškelį, ten taškelį
 

Prisimenant rugsėjo 11-osios įvykius Jungtinėse Amerikos Valstijose

2020 m. rugsėjo 14 d.

Šio penktadienio rytą 7 klasės mokiniai pradėjo prisimindami 2001m. rugsėjo 11d. įvykius Jungtinėse Amerikos Valstijose. Anglų kalbos pamokoje mokiniai analizavo svarbiausius šio įvykio faktus,

Puiki sezono pradžia!

2020 m. rugsėjo 14 d.

Atstumą nuo "Nemuno" mokyklos iki treniruoklių aikštyno Panemunės šile, mokiniai įveikė greitai ir linksmai.

Šio to naujo ir netikėto išbandė mažieji "Pabiručių" studijos vaikai

2020 m. rugsėjo 8 d.

Kūrybinis procesas prie šviesos stalo teigiamai veikia vaikučių emocinę būseną.

Kitokia rugsėjo 1-oji

2020 m. rugsėjo 14 d.

Mokslo ir žinių dienos akimirkos. Mokyklos kiemelyje susirinko  pirmokai, ketvirtokai, penktokai ir  jų tėveliai.

Nemokamas maitinimas PRIEŠMOKYKLINUKAMS IR PIRMOKAMS

2020 m. rugpjūčio 9 d.

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau - priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau - pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

Kad pirmokui ar priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus-paraiškas. 

Tėviškėle, su gimtadieniu!

2020 m. rugpjūčio 5 d.

Kur mūsų namai?
Lietuvoj, šalelėj gražiausioj, laisvoj.
Ten gimė ir augo vaikai,
Tėvelių praminti takai.

KOVO 11-oji

2020 m. kovo 12 d.

Kovo 11-oji mums yra labai svarbi data, nes tai reiškia, kad mes jau trisdešimt metų esame laisvi!

,,Trisdešimt metų kartu su laisve”

2020 m. kovo 10 d.


Minėdama Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį Kauno Kovo 11-osios gimnazija surengė tarptautinį piešinių ir eilėraščių bei miniatiūrų konkursą ,,Trisdešimt metų kartu su laisve”. Pasidžiaukime aštuntos klasės mokinės Jurgitos Žemaitaitytės šiai progai sukurtu eilėraščiu ir gražia artėjančia švente.
Lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė

21 amžiaus technologijos ir galimybės jau nieko nebestebina

2020 m. kovo 10 d.

 Tačiau 1-oko Kęstučio ir jų tėvelių dėka visi pradinukai šiandien buvo nustebinti. Pamatėme kaip 3D spausdintuvas praktiškai atlieka veiksmus. Susidomėję 4 valandas stebėjome procesą, kaip iš ekologiško plastikinio siūlo "užaugo" puiki vazelė.

Su pirmokais šiandien, prieš Kovo 11-ąją, piešėm Lietuvą

2020 m. kovo 10 d.

Kalbėjom apie mūsų krašto žymias vietas, plaukėme Baltijos jūra, grožėjomės vaivorykšte, kopinėjome medų Bitininkystės muziejuje, braidėme po rasotas pievas. Buvome net prie Stelmužės ąžuolo.

,,Kalno durys"

2020 m. kovo 10 d.

Edukacinėje popietėje ,,Kalno durys", kurioje mokiniai susitiko su rašytoja Dovile Junigeda, trečiokai ir ketvirtokai pravėrė Lietuvos istorinių laikmečių duris. Pažindami rašytojos kūrybą, vaikai keliavo laiku. Klausydamiesi žaismingo istorinio pasakojimo apie trijų draugų -Vilės, Teklės ir Simo - nuotykius, iš 1988 m., kada nėra mobiliųjų telefonų, kompiuterių, nedaug automobilių, nusikėlė į viduramžius, kryžiuočių laikus.

Respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis "Giesmių giesmelė"

2020 m. kovo 2 d.

Dainavimo būrelio ,,Dainos ritmu" moksleiviai vasario 29 d. dalyvavo 21- ajame Respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje "Giesmių giesmelė" Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje. Renginyje dalyvavo net 27 kolektyvai iš visos Lietuvos.

Vaikų poetas

2020 m. kovo 2 d.

Vasario 27 d. trečiokų pamoka bibliotekoje buvos skirta poetui Martynui Vainilaičiui. Mokiniai ne tik klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie kūrėją, bet ir padedami mokytojos Margaritos Paulauskienės aiškinosi,

Kauno miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybų finalinis etapas

2020 m. vasario 27 d.

Vasario 26 dieną Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje vyko Kauno miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybų finalinis etapas. Atkaklioje kovoje nemuniečiai užėmė 2-antrąją vietą. Didžiuojamės jais. Varžybų įrašą galima bus pažiūrėti TV6 kanalu vasario 29 dieną (šeštadienį) 10.30 val.

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis turas.

2020 m. sausio 29 d.

Sausio 28 d. Kauno „Nemuno“ mokykloje vyko pradinių klasių varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis turas. Mūsų mokyklos mokiniai varžėsi su Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos ir „Erudito“ licėjaus mokiniais. Kiekvienoje komandoje dalyvavo po 10 berniukų ir mergaičių.

"Pelėdžiukai" M. Žilinsko galerijoje

2020 m. sausio 29 d.

Pelėdžiukų studijos vaikai lankėsi M. Žilinsko dailės galerijoje, kur ieškodami lobio turėjo atlikti užduotis: įminti mįsles atsakymų ieškojo eksponatuose, susipažino su porcelianu, šilko servetėlėmis, sužinojo legendų apie drakonus , liūtus. Didelį įspūdį paliko surastas lobis, kur vaikai patyrė daug džiugių emocijų.

Rusų kalbos skaitymo konkursas

2020 m. sausio 29 d.

"Nemuno" mokyklos pedagogai džiaugiasi 7 kl. mokinio Eimanto Drąsučio laimėjimu rusų kalbos skaitymo konkurse. Sveikiname Eimantą ir rusų kalbos mokytoją Nataliją.

Šeimų protų mūšis ,,Protas išmintį vedžioja"

2020 m. sausio 24 d.

Sausio 22-ą dieną ,,Nemuno" mokykloje vyko šeimų protų mūšis ,,Protas išmintį vedžioja". Renginyje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai kartu su tėvais, broliais ir seneliais. Po mokyklos direktorės padrąsinimo visi dalyviai entuziastingai, emocingai ir išradingai atsakinėjo į protmūšio klausimus, o pertraukų metu stebėjo šeimos narių demonstruojamus talentus.