Naujienos

"MASINIS ŠOKIS #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2020 "SPORTUOK SU LSU

2020 m. rugsėjo 24 d.

Rugsėjo 24 d. vyko tradicinis renginys "MASINIS ŠOKIS #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2020 "SPORTUOK SU LSU". "Nemuno" mokyklą atstovavo 7 klasės mokiniai

Rugsėjo 23 d. – rudens lygiadienis

2020 m. rugsėjo 24 d.

Rugsėjo 23 d., minėdami rudens lygiadienį, su 7 ir 8 klasių mokiniais pasidžiaugėme sraigėmis, pačiomis didžiausiomis švarios gamtos puoselėtojomis. Iš visų gyvų organizmų, sraigės jautriausiai reaguoja į šviesos ir tamsos periodo pasikeitimą. Todėl, po rudens lygiadienio su trumpėjančiomis dienomis, sraigėms visi turėsime palinkėti ramaus artėjančios žiemos miego.

Alternatyvūs (netradiciniai) piešimo būdai

2020 m. rugsėjo 21 d.

Alternatyvūs (netradiciniai) piešimo būdai yra puiki proga užsiimti kūrybiškumu su bet kokio amžiaus vaikais. Šiandien "Pabiručių" studijos vaikai išbandė  naują piešimo būdą.

Mūsų 2-okai mokėsi geometrijos pagrindų

2020 m. rugsėjo 21 d.

 Jau pernai išmoko geometrines figūras, o šiemet gilinamės šioje srityje. Puikiai pavyko padaryti geometrinius kūnus - kubus ir piramides.

2-okai bandė kurti jausmų paveikslą

2020 m. rugsėjo 21 d.

Vaikai mokosi pažinti jausmus. Galvose knibžda šimtai idėjų ir jausmų. Todėl jie būna išsiblaškę ir greitai viską pamiršta. O kur padėti visus susikaupusius jausmus? Kūrybinis spalvų derinys saugo kiekvieną užfiksuotą vaiko emociją. 2-okai bandė kurti jausmų paveikslą. Aptardami savo darbus aiškinomės,ar pyktis visada juodas, o laimė tik ryški?

Programa "Laikas kartu"

2020 m. rugsėjo 17 d.

Pagal programą ,,Laikas kartu" ,,Bitės Ritės" studijos vaikučiai pradėjo edukacinį ekologinį projektą ,,Atrask žuvų pasaulį". Aplikavo savo delniukais žuvį. Pradėjome eksperimentą apie vandens taršą,

projektas “BeActive”

2020 m. rugsėjo 17 d.

Mums labai patinka sportuoti ir dalyvauti projektuose. O ypač patinka laimėti! “Nemuno” mokyklos penktokai fizinio ugdymo pamokos metu žaisdami kvadratą aktyviai ruošiasi projektui “BeActive”

Pristatote jums mūsų naują informacinių technologijų kabinetą

2020 m. rugsėjo 17 d.

Mes labai norime pasidžiaugti nauja interaktyvia edukacine erdve mokiniams. Pristatote jums mūsų naują informacinių technologijų kabinetą. Jame mokiniai ne tik mokysis informatikos ir programavimo pagrindų,  bet ir lavins savo kūrybiškumą bei loginį mąstymą.Mes labai norime pasidžiaugti nauja interaktyvia edukacine erdve mokiniams.

Vaikų išvykos į Raudonės pilį

2020 m. rugsėjo 17 d.

Kai oras primena vasarą, mes keliaujam. Keliaujam saugiai, besirūpindami vienas kito sveikata. Akimirkos iš "Linksmųjų pėdučių" studijos vaikų išvykos į Raudonės pilį.

Prevencinė programa "Laikas kartu"

2020 m. rugsėjo 16 d.

Mūsų darželyje startuoja prevencinė programa "Laikas kartu".
Ši programa orientuojasi į vaikų potencialą ir kreipia jų kūrybines galias taip, kad ateityje vaikai taptų gabūs, sveiki jauni žmonės, kurie turi pozityvius tikslus ir jaučia įsipareigojimus savo šeimai ir bendruomenei.

Ei, tai vija, Pinavija, visą dieną grybais lyja.

2020 m. rugsėjo 16 d.

Ei, tai vija, Pinavija, visą dieną grybais lyja.
Visą dieną nuo pat ryto grybai krito, krito krito...
Šią savaitę studijos "Aukštyn kojom" vaikai susipažino su miško gėrybėmis, grybais.

Argi ne šauni panaitė

2020 m. rugsėjo 16 d.

Ankstų rytą eglynėlį
Linksmos kėlės musmirėlės.
Puolė praustis, puolė puoštis,
Grybų vakarėlin ruoštis.
Šen taškelį, ten taškelį
 

Prisimenant rugsėjo 11-osios įvykius Jungtinėse Amerikos Valstijose

2020 m. rugsėjo 14 d.

Šio penktadienio rytą 7 klasės mokiniai pradėjo prisimindami 2001m. rugsėjo 11d. įvykius Jungtinėse Amerikos Valstijose. Anglų kalbos pamokoje mokiniai analizavo svarbiausius šio įvykio faktus,

Puiki sezono pradžia!

2020 m. rugsėjo 14 d.

Atstumą nuo "Nemuno" mokyklos iki treniruoklių aikštyno Panemunės šile, mokiniai įveikė greitai ir linksmai.

Šio to naujo ir netikėto išbandė mažieji "Pabiručių" studijos vaikai

2020 m. rugsėjo 8 d.

Kūrybinis procesas prie šviesos stalo teigiamai veikia vaikučių emocinę būseną.

Kitokia rugsėjo 1-oji

2020 m. rugsėjo 14 d.

Mokslo ir žinių dienos akimirkos. Mokyklos kiemelyje susirinko  pirmokai, ketvirtokai, penktokai ir  jų tėveliai.

Nemokamas maitinimas PRIEŠMOKYKLINUKAMS IR PIRMOKAMS

2020 m. rugpjūčio 9 d.

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau - priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau - pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

Kad pirmokui ar priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus-paraiškas. 

Tėviškėle, su gimtadieniu!

2020 m. rugpjūčio 5 d.

Kur mūsų namai?
Lietuvoj, šalelėj gražiausioj, laisvoj.
Ten gimė ir augo vaikai,
Tėvelių praminti takai.

KOVO 11-oji

2020 m. kovo 12 d.

Kovo 11-oji mums yra labai svarbi data, nes tai reiškia, kad mes jau trisdešimt metų esame laisvi!

,,Trisdešimt metų kartu su laisve”

2020 m. kovo 10 d.


Minėdama Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį Kauno Kovo 11-osios gimnazija surengė tarptautinį piešinių ir eilėraščių bei miniatiūrų konkursą ,,Trisdešimt metų kartu su laisve”. Pasidžiaukime aštuntos klasės mokinės Jurgitos Žemaitaitytės šiai progai sukurtu eilėraščiu ir gražia artėjančia švente.
Lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė

21 amžiaus technologijos ir galimybės jau nieko nebestebina

2020 m. kovo 10 d.

 Tačiau 1-oko Kęstučio ir jų tėvelių dėka visi pradinukai šiandien buvo nustebinti. Pamatėme kaip 3D spausdintuvas praktiškai atlieka veiksmus. Susidomėję 4 valandas stebėjome procesą, kaip iš ekologiško plastikinio siūlo "užaugo" puiki vazelė.

Su pirmokais šiandien, prieš Kovo 11-ąją, piešėm Lietuvą

2020 m. kovo 10 d.

Kalbėjom apie mūsų krašto žymias vietas, plaukėme Baltijos jūra, grožėjomės vaivorykšte, kopinėjome medų Bitininkystės muziejuje, braidėme po rasotas pievas. Buvome net prie Stelmužės ąžuolo.

,,Kalno durys"

2020 m. kovo 10 d.

Edukacinėje popietėje ,,Kalno durys", kurioje mokiniai susitiko su rašytoja Dovile Junigeda, trečiokai ir ketvirtokai pravėrė Lietuvos istorinių laikmečių duris. Pažindami rašytojos kūrybą, vaikai keliavo laiku. Klausydamiesi žaismingo istorinio pasakojimo apie trijų draugų -Vilės, Teklės ir Simo - nuotykius, iš 1988 m., kada nėra mobiliųjų telefonų, kompiuterių, nedaug automobilių, nusikėlė į viduramžius, kryžiuočių laikus.

Respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis "Giesmių giesmelė"

2020 m. kovo 2 d.

Dainavimo būrelio ,,Dainos ritmu" moksleiviai vasario 29 d. dalyvavo 21- ajame Respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje "Giesmių giesmelė" Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje. Renginyje dalyvavo net 27 kolektyvai iš visos Lietuvos.

Vaikų poetas

2020 m. kovo 2 d.

Vasario 27 d. trečiokų pamoka bibliotekoje buvos skirta poetui Martynui Vainilaičiui. Mokiniai ne tik klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie kūrėją, bet ir padedami mokytojos Margaritos Paulauskienės aiškinosi,

Kauno miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybų finalinis etapas

2020 m. vasario 27 d.

Vasario 26 dieną Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje vyko Kauno miesto „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ pradinių klasių mokinių varžybų finalinis etapas. Atkaklioje kovoje nemuniečiai užėmė 2-antrąją vietą. Didžiuojamės jais. Varžybų įrašą galima bus pažiūrėti TV6 kanalu vasario 29 dieną (šeštadienį) 10.30 val.

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis turas.

2020 m. sausio 29 d.

Sausio 28 d. Kauno „Nemuno“ mokykloje vyko pradinių klasių varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis turas. Mūsų mokyklos mokiniai varžėsi su Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos ir „Erudito“ licėjaus mokiniais. Kiekvienoje komandoje dalyvavo po 10 berniukų ir mergaičių.

"Pelėdžiukai" M. Žilinsko galerijoje

2020 m. sausio 29 d.

Pelėdžiukų studijos vaikai lankėsi M. Žilinsko dailės galerijoje, kur ieškodami lobio turėjo atlikti užduotis: įminti mįsles atsakymų ieškojo eksponatuose, susipažino su porcelianu, šilko servetėlėmis, sužinojo legendų apie drakonus , liūtus. Didelį įspūdį paliko surastas lobis, kur vaikai patyrė daug džiugių emocijų.

Rusų kalbos skaitymo konkursas

2020 m. sausio 29 d.

"Nemuno" mokyklos pedagogai džiaugiasi 7 kl. mokinio Eimanto Drąsučio laimėjimu rusų kalbos skaitymo konkurse. Sveikiname Eimantą ir rusų kalbos mokytoją Nataliją.

Šeimų protų mūšis ,,Protas išmintį vedžioja"

2020 m. sausio 24 d.

Sausio 22-ą dieną ,,Nemuno" mokykloje vyko šeimų protų mūšis ,,Protas išmintį vedžioja". Renginyje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai kartu su tėvais, broliais ir seneliais. Po mokyklos direktorės padrąsinimo visi dalyviai entuziastingai, emocingai ir išradingai atsakinėjo į protmūšio klausimus, o pertraukų metu stebėjo šeimos narių demonstruojamus talentus.

VISOS DIENOS MOKYKLA

2020 m. sausio 17 d.

Šį trečiadienį mūsų mokykloje svečiavosi vaikų rašytoja Rebeka Una ir Kauno dramos teatro aktorius A. Kurklietis. Visos dienos mokyklos mokiniai vaidino, spėliojo, aktyviai dalyvavo įdomioje edukacijoje ir net mokėsi atlikti triukus. Kalbėjomės patyčių ir žmogaus pažeidžiamumo temomis. Visi norintieji turėjo galimybę įsigyti knygą su rašytojos autografu.

Integruotos pamokos Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje

2020 m. sausio 17 d.

Sausio 16 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos 8 klasės moksleiviai lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje. Moksleiviams čia vyko integruota chemijos, dailės, technologijų, lietuvių, rusų ir anglų kalbų pamoka „Chemija ir aplinka“.

Sausio 13-oji

2020 m. sausio 29 d.

O kas gi tu esi, Tėvyne, jei ne mes,

jei ne mūs rankos, jei ne mūsų širdys?

Justinas Marcinkevičius

"Elektros lemputės atgimsta naujai"

2020 m. sausio 9 d.

 Šventės baigėsi, o nuotaika vis dar šalia. Mokinių kūrybiniai darbai projektui "Elektros lemputės atgimsta naujai"

Ilgosios mokyklos veiklos

2019 m. gruodžio 17 d.

2019 12 11 vykusios edukacijos apie tautosaką: vaikams labai patiko žaisti komandomis, kurti ir spėti mįsles, aktyviai dalyvauti studijos "Sveiki sveiki" užduočių  veikloje.

Anglų k. pamokos mažeisiems

2019 m. gruodžio 17 d.

Integruotos, kūrybiškos ir žaismingos pamokos džiugina ir vaikus, ir mokytojus. Šįkart į pagalbą antrokams mokantis anglų kalbos prielinksnius atskubėjo pradinių klasių mokytoja Dalia.

Tarptautinė antikorupcijos diena

2019 m. gruodžio 10 d.

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena. 1-8 klasių vadovės ir socialinė pedagogė su vaikais diskutavo apie korupcijos žalą valstybei, piliečiui ir kiekvienam iš mūsų, kūrė antikorupcinį simbolį.

Kaunas ir kauniečiai

2019 m. gruodžio 10 d.

Išlydėdami besibaigiančius 2019-uosius, kurie buvo paskelbti Laikinosios sostinės atminimo metais, 4a klasės mokiniai su mokytoja Nijole Janonyte gruodžio 10 d. lankėsi Kauno miesto viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, kur turėjo įrodyti esantys tikri kauniečiai.

Edukacinė programa ,,Atvažiavo Kalėda“

2019 m. gruodžio 10 d.

Trečiadienį šeštos ir septintos klasės mokiniai Lietuvos liaudies buities muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje ,,Atvažiavo Kalėda“.

Globalaus švietimo iššūkių savaitė

2019 m. lapkričio 26 d.

Lapkričio 18-22 dienomis, 2b klasės mokiniai turėjo Globalaus švietimo iššūkių savaitę . Moksleiviai visą savaitę, kasdien turėjo po vieną, kaskart vis kitą, iššūkį –

Pasaulinė TV diena

2019 m. lapkričio 26 d.

Mūsų mokyklos 1-okėliai pasaulinę TV dieną paminėjo surengę mini kino teatrą. Vaikai žiūrėdami senosios animacijos filmus susipažino su begemotu, kuris bijojo skiepų, su Mažyliu ir Karlsonu skraidė stogais...

Konkursas „Noriu augti sveikas“

2019 m. lapkričio 26 d.

Lapkričio 21 dieną, minint Tarptautinę nerūkymo dieną, mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs 5-8 klasių konkursas „Noriu augti sveikas“.

Diena, kai džiaugiasi širdis!

2019 m. lapkričio 26 d.

Diena, kai džiaugiasi širdis!
Lapkričio 18 d. mūsų darželio "Linksmųjų pėdučių" ir "Pelėdžiukų" studijų vaikučiai dalyvavo "Girsta" bendruomenės organizuotoje "Šeimų šventėje".

Lauretai - Respublikiniame projekte ,,Gyvenu Lietuvoje"

2019 m. lapkričio 26 d.

Sveikiname!
Respublikinis projektas ,,Gyvenu Lietuvoje", šiais metais skirtas vietovardžių metams paminėti, jau 12-ąjį kartą subūrė šalies pradinių klasių mokytojus,

Kauno miesto 4-ų klasių mokinių anglų kalbos konkursas "English Flash -2019

2019 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 13d. 4a ir 4b klasių mokiniai Goda, Benas, Motiejus ir Tautvydas dalyvavo Kauno miesto 4-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurse "English Flash -2019".

"Olympis 2019-rudens sesija"

2019 m. lapkričio 21 d.

Šiandien mūsų mokyklos 4-8 klasių mokiniai dalyvauja edukaciniame konkurse "Olympis 2019-rudens sesija" ir sprendžia lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos užduotis. Pagrindinis konkurso tikslas - sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokymosi motyvaciją.

Ką veikia mūsų mokytojai pamokoms pasibaigus?

2019 m. lapkričio 21 d.

 Mokytojai mokosi! Gyvenimas sparčiais šuoliais lekia į priekį ir kelia vis didesnius reikalavimus, todėl keičiantis jaunajai kartai, turi keistis ir mokytojas.

Svečiuose Kauno A. Žikevičiaus neformalaus ugdymo įstaigoje

2019 m. lapkričio 21 d.

Šiandien 1-okai pradėjo kalėdinį maratoną. Kauno A. Žikevičiaus neformalaus ugdymo įstaigoje dalyvavo Kalėdų žaisliuko vėlimo edukacijoje. Kraštotyros muziejuje vaikai sužinojo apie Advento ir Kalėdų tradicijas, papročius.

Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono atvirų durų dienos

2019 m. lapkričio 21 d.

6-7 klasių mokiniai dalyvavo Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono atvirų durų dienos veiklose. Puikus, informatyvus, turiningas renginys: bataliono kuopų karių pristatyta ginkluotė, susipažinimas su inžinerine technika ir cheminio užterštumo švarinimo įranga, draugiški pašnekesiai su šauktiniais, estafetės ir rungtys fizinės ištvermės išbandymui, o sušalus ir pavargus - karšta arbata ir soti košė.