Mokyklos istorija

17 gegužės 2016

Šis pastatas – Nemuno” mokyklos pirmtakas. Jį 1935 metais Aukštuosiuose Šančiuose Kaišiadorių gatvėje pastatė p. Svičiulis ir ilgalaike sutartimi išnuomojo Kauno savivaldybei.
1950 m. mokykla pavadinta Kauno mokykla Nr. 30.
Nuo 1952 m. – tampa pirmąja miesto septynmete mokykla.
1954 m. pavadinama Kauno 21-ąja mokykla.
1964 m. sausį mokykla persikėlė į VI forto rajoną, dabartinę A. ir J. Gravrogkų gatvę.
1965 m. pradėtas sustiprintas vokiečių kalbos mokymas.
1967 m. išleista pirmoji abiturientų laida.
1994 m. rugpjūčio 24 d. Kauno miesto mero potvarkiu Nr. 553 mokykla pavadinta „Nemuno“ vardu. “Nemuno” vidurinėje mokykloje išleistos 48 abiturientų laidos.
2007 m. mokykloje pradėtos formuoti sportinės pakraipos klasės. Mokyklą baigė po tris i irkluotojų ir tinklininkų ir krepšininkų laidas.
Nuo 2013 m. rugsėjo1d. Kauno “Nemuno “ vidurinė mokykla reorganizuota į Kauno „Nemuno“ pagrindinę mokyklą.
Nuo 2014 m. mokyklos statusas pakeistas į Kauno „Nemuno“ mokyklą - daugiafunkcį centrą.

Nuo 2018-09-01 mokyklos pavadinimas pakeistas į Kauno "Nemuno" mokyklą.

Mokyklos direktoriai

Mokyklos pirmasis direktorius - Raimundas Rainis;
1966 m. Regina Poviliūnienė;
1987 m. Aldona Grabauskienė;
1989 m. Birutė Paulauskienė;
nuo 2016m. Vesta Žiūraitienė.

Mokykloje mokėsi, arba ją baigė:

Gediminas Abeciųnas, psichiatras ,Kauno klinikinės ligoninės direktorius;
Vytenis Povilas Andriukaitis, gydytojas, istorikas, Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas, Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto signataras. Europos Sąjungos komisaras, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą;
Vytautas Balsys, teatro ir televizijos režisierius;
Gitas Juškevičius, boksininkas, olimpietis;
Sabina Martinaitytė, dainininkė;
Eugenijus Nazelskis ,Lietuvos kariuomenės kūrėjas, atsargos komandoras, pirmasis Lietuvos karinis atstovas ryšiams su NATO;
Virgilijus Poderys, finansininkas, buvęs Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisijos (VPK), vėliau Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos vadovas;
Artūras Poviliūnas, buvęs ilgametis LTOK prezidentas , šiuo metu LTOK garbės prezidentas;
Rimantas Ruzas – Lietuvos politinis veikėjas;
Ričardas Suslavičius, verslininkas;
Dovilė Zelčiūtė, poetė;
Vitalija Šadauskaitė Špokienė-Europos Komisijos VRGD Lietuvių kalbos departamento skyriaus vadovė;
Linas Gilys – LKL generalinis direktorius;
Kęstutis Pilipauskas - tarptautinės klasės teisėjas Buvęs LTOK prezidentas.

Krepšininkai:

Darius Laskys,