Informacija apie laisvas darbo vietas

04 birželio 2018

Pareigos  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui 0,5 et.

Darbo vieta Kauno „Nemuno“ mokykla

Reikalavimai:
Direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybė yra priskiriama biudžetinių įstaigų vadovų ir jų pavaduotojų pareigybių grupei. Pareigybės lygis – A1. Reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, pedagogo kvalifikaciją, ne mažesnį kaip 3 metų pedagoginio darbo stažą, ne mažesnę kaip 1 metų vadovavimo suaugusių asmenų grupei (grupėms) patirtį. Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis bei STRAPIS, KELTAS ir KONTORA duomenų bazėmis. Išmanyti įstaigos veiklos organizavimą, procesą reglamentuojančius dokumentus, darbo teisinius klausimus, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Lietuvos Respublikos darbo kodeksas, dokumentų rengimo taisykles. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų vadovavimo asmenų grupei patirtį. Sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu ir raštu. Turėti projektų rengimo patirties.

Funkcijos:
Organizuoti ir koordinuoti ugdymo planų, programų, projektų rengimą ir vykdymą. Pildyti STRAPIS ir KELTAS duomenų bazes. Stebėti, analizuoti ir vertinti ugdymo procesą, ugdymo kokybės rezultatus. Kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ugdymo klausimais. Vykdyti pedagogų veiklos priežiūrą. Koordinuoti metodinės grupės veiklą. Planuoti, organizuoti (kartu su pedagogais) įstaigos renginius. Rengti statistinių duomenų ataskaitas.

Darbo užmokestis:
Darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie darbuotojo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui. Nuo 900 eur.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.

Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos adresu: A.ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai +370 37  45 44 19

Dokumentų priėmimo terminas 2024-04-06