Ikimokyklinis ugdymas

 

 

IKIMOKYKLINIS IR PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS

Kauno „Nemuno“ mokykloje veikia 9-ios grupės: 3 lopšelio, 4 darželio ir 2 priešmokyklinio ugdymo
4-ios grupės įsikūrusios pastate, kurio adresas A. ir J. Gravrogkų g. 11,
4-ios grupės pastate, kurio adresas A. ir J. Gravrogkų g. 13 ir
viena priešmokyklinio ugdymo grupė A. ir J. Gravrogkų g. 9.
Į lopšelį vaikai priimami nuo 1 m.
Grupių darbo laikas nuo 7.30 iki 18.00 val.

 

Ikimokykliniame skyriuje suformuotos atskiros erdvės pritaikytos vaikų amžiui ir poreikiams. Turime daug vietos žaisti, kurti bei sportuoti. Darželio aplinka sukurta taip, kad vaikas jaustųsi jaukiai, būtų saugus,  laimingas, skatinamas veikti, pažinti, ieškoti ir atrasti. Čia sudarytos sąlygos visapusiškam vaiko tobulėjimui ir saviraiškos tenkinimui. Baldai ir kiti daiktai – saugūs, atitinkantys vaikų amžių ir ūgį.

Ugdymas orientuotas į sveikatos stiprinimą, vaiko socializaciją, savarankiškumo ugdymą, individualumo atskleidimą, pomėgių ir gebėjimų lavinimą. Mažųjų  laukia jų amžių ir poreikius atitinkantys žaislai ir žaidimai, knygelės, įvairūs užsiėmimai ir būreliai. Kiekviena diena prasminga – vaikai keliauja po  raidžių ir skaičių pasaulį, mokosi bendrauti, sportuoja, muzikuoja, žaidžia. 

Ikimokykliniame skyriuje dirba logopedas, dailės, muzikos ir kūno kultūros specialistai. Vaikai gali lankyti karatė, krepšinio, šokio, anglų kalbos būrelius. Dažnai vykstama į įvairias trumpas išvykas, dalyvaujama įvairiuose projektuose, konkursuose, parodose.

Turime didelę lauko teritoriją, kurioje yra  vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, smėlio dėžės,  supynės, čiuožyklos. Vaikų netrikdo pašaliniai žmonės ar eismas, jie gali žaisti ir linksmai leisti laiką gryname ore visais metų laikais.

Ikimokykliniame skyriuje kasdien skamba vaikų juokas ir dainos, deklamuojami eilėraščiai ir žaidžiami smagūs žaidimai. Kupini energijos  ir linksmi mažieji įdomiai  ir naudingai leidžia laiką. Kiekvienas vaikas sulaukia ypatingo dėmesio – prie jo prieinama, individualiai pabendraujama, išklausoma, apkabinama. Tai puiki vieta praleisti dieną tikrų draugų būryje  ir rūpestingų, profesionalių auklėtojų apsuptyje.

Priešmokyklinis ugdymas (nuo 6-ių metų) „Nemuno“ mokykloje yra ypatingas tuo, kad vaikai palaipsniui įsilieja į mokyklos bendruomenę.  Jiems organizuojamos veiklos, kurių metu susipažįstama su klasėmis ir ugdymo priemonėmis, mokyklos gyvenimu, bendraujama su mokytojomis ir pradinukais. Tokia veikla palengvina adaptaciją ir gerina pasiekimus pirmoje klasėje.

Mokyklos vadovai pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus darbo metu telefonu +370-678-81137.

Pageidaujantys pildyti prašymą priimti vaiką ikimokykliniam/priešmokykliniam ugdymui gali tai padaryti svetainėje http://ep.kaunas.lt/  arba mokyklos raštinėje (tel. pasiteirauti (8-37) 454419).

Primename, kad vaikui pradėdant lankyti ikimokyklinį skyrių turi būti pateiktas „Vaiko sveikatos pažymėjimas“. 

 

Raštinės darbo laikas:

Pirmadienis 8.00-17.00
Antradienis 8.00-16.30
Trečiadienis 8.00-16.30
Ketvirtadienis 8.00-16.30
Penktadienis 8.00-16.00

Pietų pertrauka 12.00-12.30

Telefonas pasiteiravimui: 8-37-454419 arba el. paštu:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DOKUMENTAI: