„Tyrėjo dienos“

Spalio 9 dieną „Nemuno“ mokyklos penktokai ir septintokai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių „Tyrėjo dienoje“.

• Last updated on .

Vaikų pažintis su viena iš sveikatą puoselėjančių daržovių

Spalio 8 d. "Nemuno" mokyklos pirmokėliai mėgavosi pažintiniu reginiu ir skonio kelione, vykdydami žingeidų eksperimentą su viena iš sveikatą puoselėjančių daržovių – kopūstu. Eksperimento pradžioje pirmokėliams buvo pristatomos kiek kitokios netradicinės kopūsto pritaikymo galimybės. Paklausite kokios?

Europos sporto savaitės „BeActive“ projekte „Žaidžiame kvadratą

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo kasmet organizuojamoje Europos sporto savaitės „BeActive“ projekte „Žaidžiame kvadratą“. Rugsėjo 23-27 dienomis 4-8 klasių mokiniai fizinio ugdymo pamokų metu azartiškai kovojo kvadrato aikštelėje.

Mokytojų diena

„Nulipdyti gražią skulptūrą ir įkvėpti jai gyvybę – kilnu, bet išugdyti jauną protą, savaip subrandinti jauną sielą ir įkvėpti jai tiesos jausmą – dar kilniau“ (V. Hugo).

• Last updated on .

Interaktyvus istorijos - geografijos orientacinis žaidimas „Švęskime Europos dieną linksmai“

2019 m. gegužės 9 dieną mūsų mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo Kauno „Santaros“ gimnazijoje vykusiame Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių mokinių interaktyviame istorijos – geografijos orientaciniame žaidime „Švęskime Europos dieną linksmai“.