Pirmasis Švento Jokūbo kelio Lietuvoje jaunųjų ambasadorių piligriminis žygis

2022-06-22 saulėtą rytmetį 68 Kauno "Nemuno" mokyklos 5-8 klasių mokiniai, vedami direktorės V.Žiūraitienės ir 7 mokytojų, pajudėjo į pirmąjį Švento Jokūbo kelio Lietuvoje jaunųjų ambasadorių piligriminį žygį.Ši jaunųjų ambasadorių estafetė šiemet skiriama solidarumui su kovojančia Ukraina ir Šventiesiems Jokūbo metams.

Trečiokai lankėsi Girstupio viešojoje bibliotekoje

Vasara su knyga

Prasidėjus vasarai trečiokai su mokytojomis Rasa Šerniene ir Almone Miliauskiene apsilankė Kauno miesto V. Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, kur sužinojo kaip galėtų pasiskolinti knygų ir atostogų metu, kai mokyklos biblioteka nedirbs.

Rašytojos Nijolės Kepenienės istorijos

Šią savaitę bibliotekoje su antrų klasių mokiniais minėjome rašytojos Nijolės Kepenienės jubiliejų. Tai buvo puiki proga prisiminti ir pasidžiaugti jos kūriniais.

Geros kelionės!!!

"Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti." (Anatolis Fransas)

Rinkome Metų knygą

Visą balandį mokykloje vyko Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių pristatymai ir aptarimai. Pradinių klasių mokiniai rinko Metų knygą vaikų knygos kategorijoje ir jiems apsispręsti buvo tikrai sunku. Vaikai stebėjosi nepaprasto berniuko Nuko gyvenimu. Šią Audros Baranauskaitės ir Linos Itagaki knygą šauniausia pripažino 3a ir 4b klasės. Mokiniams patiko ir eilėraščiai iš Indrės Zalieckienės knygos „Kaip sutramdyti žvėryną?“,