Su Mokytojų diena!!!

Visos profesijos yra gerbtinos ir reikalingos mūsų nūdienos visuomenei. Neįdėjus kiemsargių pastangų, vieną rytą nebeatvertume laukujų durų, užstrigusių pusnyse ar pernykščiuose lapuose, kasininkei kruopščiai nesuskaičiavus mūsų pirkinių, negalėtume valdyti savo finansų, o ir apsirūpinti maistu vargu ar pavyktų. Be mokytojo darbo taip pat neišeitų išsiversti… Vis dėlto šioje vietoje pedagogo profesija iš dalies išsiskiria nuo tam tikrų pavienių profesijų.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Saugaus eismo integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“

Gražu stebėti, kaip atėjus rudenėliui takais ir keleliais leidžiasi daugybė vaikų. Vieni skuba į darželius, kiti į mokyklas ar būrelius. Tik reikia atminti, kad po atostogų jie yra labiau išsiblaškę, mažiau pastabūs, pamiršę apie savo saugumą gatvėje ir kelyje. Todėl mokslo metų pradžioje intensyvėjant eismui ir siekiant išvengti nelaimingų eismo įvykių labai svarbu vaikams skirti ypatingą dėmesį.
Turbūt ne veltui rugsėjo mėnuo yra paskelbtas saugaus eismo mėnesiu, kurio metu vyksta saugaus eismo pamokėlės. Ne išimtis ir mūsų mokykla, čia rugsėjo 28-30 dienomis vyko pradinių klasių mokinių integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Cukraus pasaka

Rugsėjo 24 d. Kauno ,,Nemuno „ mokyklos pirmokėlių klasėse , vietoj knygelių lapų šnarėjimo, skleidėsi ir vinguriavo saldus cukraus pudros kvapas. Kvapas, kuris kuteno mažas nosytes ir žadino smalsumą.
O paslaptis paprasta, mokykloje vyko edukacinė programa ,, Cukraus pasaka“ , kurioje dalyvavo 1a kl. ( mokytoja N. Janonytė) ir 1b kl. ( mokytoja J. Narbutienė) mokinukai.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Rugsėjo 23 d. – rudens lygiadienis

Rugsėjo 23 d., minėdami rudens lygiadienį, su 7 ir 8 klasių mokiniais pasidžiaugėme sraigėmis, pačiomis didžiausiomis švarios gamtos puoselėtojomis. Iš visų gyvų organizmų, sraigės jautriausiai reaguoja į šviesos ir tamsos periodo pasikeitimą. Todėl, po rudens lygiadienio su trumpėjančiomis dienomis, sraigėms visi turėsime palinkėti ramaus artėjančios žiemos miego.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .