Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but muziejus2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Pamoka ,,Linksmybės pagal graikus“

2018 m. vasario 24 d.

Kovo 8 d. 7a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos (mokytoja V. Jasulaitienė) ir lietuvių kalbos (mokytoja R. Boreikienė) pamokoje netradicinėj erdvėje (Žilinsko dailės galerijoje) ,,Linksmybės pagal graikus“.

Pamokoje susipažino ne tik su anti¬kinio pasaulio eksponatais, bet ir graikiškais vėlesnių amžių meno kūriniais. Sprendė galvosūkį – kuris indas skirtas vynui, kuris vandeniui, o kuris pienui. Tai labai svarbu, nes sumaišius indus, gali¬ma prikelti numirėlį (!!!). Be to, puošėsi graikišku apdaru ir kilo į Olimpą. Žinoma, graikiškai puotavo (prieš tai patartina pavalgyti), nes graikai vaišėms prasimany¬davo kur kas smagesnių dalykų nei valgis. Šoko graikišką sirtakį ir vaidino tikrą tragediją (,,Paskutinis Heraklio žygis“) pagal antikinio graikų teatro kanonus. 

   Bent trumpam buvome nukeliavę į Graikiją...

Lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė

{gallery}muziejus2016{/gallery}