Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Pavasariniai pauksciai is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Integruota pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamoka 3B klasėje "Pavasariniai paukščiai"

2018 m. vasario 24 d.

Kovo 17 dieną 3B klasėje buvo pravesta integruota pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamoka tema „Pavasariniai paukščiai“.

Sugrįžę paukščiai laikomi pavasario pranašais, todėl mokiniai buvo supažindinti su kovo- gegužės mėnesiais sugrįžtančiais paukščiais, jų išvaizda, gyvenimo sąlygomis. 3B klasės mokytoja Jūratė Narbutienė trumpai pristatė ir papasakojo apie 5 pagrindinius pavasarinius paukščius, kur jie gyvena, kuo minta, kaip čiulba, kaip atrodo. Mokiniai galėjo išbandyti kompiuterinį žaidimą ir atspėti kuo minta gandrai, prisiminė šokį – dainą „Gervelė“. Anglų kalbos mokytoja Gina Vasiliūnienė pristatė skaidres pateikdama informaciją apie paukščius anglų kalba. Mokiniai buvo supažindinti su paukščių kūno dalimis bei jų gebėjimais. Mokiniai ieškojo skirtumų ir panašumų su žmonėmis. Pasiskirstę poromis galėjo paukščius nuspalvinti, įvardinti angliškai, jei poros draugui buvo per sunki užduotis, galėjo padėti vienas kitam. Sužaidę „Bingo“ mokiniai įtvirtino paukščių pavadinimus angliškai. Pamokos pabaigoje mokiniai įsivertino kaip suprato pamokos medžiagą, kaip jautėsi pamokoje ir galėjo išsirinkti veiklą, kuri jiems labiausiai padėjo išmokti naują pamokos medžiagą. Abi mokytojos pasidžiaugė, kad dauguma vaikų įsivertino puikiai ir mokiniams veiklos patiko.

Gina Vasiliūnienė ir Jūratė Rasa Narbutienė

{gallery}Pavasariniai pauksciai{/gallery}