Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but riedarieda2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Vaikų velykėlių šventė „Rieda, rieda margučiai“

2018 m. vasario 24 d.

2016-03-30 Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko vaikų velykėlių šventė „Rieda, rieda margučiai“. Į šventę vaikučius pakvietė–Vištytė Barborytė (jos vaidmenyje auklėtoja-Nadežda Zalevskaja).

O šventėje dalyvaujanti net pati Velykė (auklėtoja Rasma Sirevičienė), kuri turėjo progos susipažinti su kiškučių (darželio grupių: „Kodėlčiukai“ ir „Pelėdžiukai“ auklėtiniai), paukščių šeimomis (darželio grupė „Skruzdėliukai“).Šventėje buvo šilta ir gera, nes švietė spindulėliai iš lopšelio grupės „Drugeliukai“ ugdytiniai. Vaikai dainavo ir sakė eilėraščius apie pavasarį, Velykas, paukščius, kiškučius. Vardijo spalvas kokiomis dažomi kiaušiniai. O šventės pabaigoje su Višta Malvina (šokių mokytoja- Justė Bukauskė) emocingai sušoko „viščiukų“ šokį.
Sigita Krasauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

{gallery}riedarieda2016{/gallery}