Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sveikatiada2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Sveikatiados projekto veikla: eksperimentai su vandeniu.

2018 m. vasario 24 d.

Kovo 17 dieną Kauno „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro 3-4 klasių mokiniai dalyvavo Sveikatiados projekto veikloje ir atliko įvairius eksperimentus su vandeniu.

Jiems padėjo klasių mokytojos ir mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė V. Prakapaitė. 3-ių klasių mokiniai atliko eksperimentą „Vanduo šiaudelyje“. Vaikai dažė vandenį su guašu, rankomis šildė butelį ir stebėjo, kaip nudažytas vanduo kyla šiaudeliu. 4-ose klasėse atlikome eksperimentą „Spalvoti kopūstai“. Dieną prieš aptarimą mokiniai su mokytoja pamerkė pekino kopūsto lapus į guašu ir maistiniais dažais nudažytą vandenį. Pasirinkome keturias spalvas: raudoną, geltoną, žalią, mėlyną. Mokiniai iškart pastebėjo, kad lapai keičia spalvą nuo kraštų link lapo centro. Kitą dieną aptarėme, kas įvyko su lapais. Mokiniams patiko šis eksperimentas. Jie kvietė ir jaunesnius mokinius pažiūrėti, kaip atrodo nusidažę lapai.

{gallery}sveikatiada2016{/gallery}