Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Saugaus eismo2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Saugaus eismo pamokėlė pirmokams su Amsiumi

Kovo 9 dieną 1a klasės mokiniai sulaukė svečių. Juos aplankė vaikų draugas Amsis ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnė.

Valandėlės metu visi žiūrėjo Amsiaus filmukus kaip vaikai turi elgtis gatvėje, važiuojant automobiliu ar einant tamsia gatve. Amsis kartu su pirmokais prisiminė saugaus elgesio taisykles važinėjant dviračiais, riedučiais, atšvaitų ir liemenių svarbą tamsiu paros metu. Pamokėlės pabaigoje pirmokai Amsiui prisiekė neskubėti ir būti atidžiais bei drausmingais eismo dalyviais. Svečiai mokiniams padovanojo skirtukus.
Zita Skatikienė

{gallery}Saugaus eismo2016{/gallery}