Paroda „Moderni mokykla 2016, Kaunas“

Kovo 22–23 dienomis, mokinių pavasario atostogų metu, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje vyko paroda „Moderni mokykla 2016, Kaunas“, kurioje dalyvavo lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė ir geografijos mokytoja J. Liukaitienė.

Parodoje buvo pristatyti pasaulinių lyderių gaminiai – interaktyvios mokymo technologijos, naujausi technikos gaminiai, edukacinės priemonės, muziejų siūlomos edukacinės programos. Dalyviai supažindinti su švietimo aktualijomis:
• Geros mokyklos koncepcija, atnaujintomis lietuvių kalbos ugdymo programos; Brandos darbu ir kitais naujais švietimo dokumentais;
• mokinių pasiekimų ir ugdymo proceso gerinimu, remiantis standartizuotų testų, tarptautinių mokymosi pasiekimų tyrimų duomenimis bei taikant diagnostinį vertinimą;
• STEAM koncepcija ir plėtra, STEAM ugdymo veiklomis pradinėje mokykloje, nacionaliniais ir tarptautiniais ištekliais STEAM ugdymui;
• pilietiškumo skatinimo galimybėmis netradicinėse erdvėse;
• kūrybiškumo ugdymo galimybėmis;
• motyvacijos, savivertės stiprinimo metodikomis;
• praktiniu IKT taikymu ugdymo procese.
Išklausyti pranešimai buvo informatyvūs, naujoviški, modernūs, skatinantys ieškoti naujų mokymo ir mokymosi formų ir nebijoti iššūkių.