A. A. Milno herojų pasaulis

Sausio 16-20 dienomis mokykloje minėjome rašytojo A. A. Milno 135-asias gimimo metines.

Ta proga priešmokyklinio ugdymo grupė „Pelėdžiukai“ (auklėtoja D. Vijeikienė), pirmokai (mokytoja N. Janonytė) ir antrokai (mokytoja Z. Skatikienė) prisiminė žymiausią šio rašytojo sukurtą personažą – Mikę Pūkuotuką, sužinojo, kaip atsirado Mikės Pūkuotuko istorijos ir kaip šį personažą įsivaizdavo skirtingi dailininkai.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai šią savaitę džiaugėsi kūrybiniu vaidmeniniu žaidimu, kuomet skambant linksmai muzikai buvo pasakojamas Mikės Pūkuotuko susitikimas su bitėmis. Vaikai noriai šoko, dainavo, vaidino skirtingus personažus. Taip mažieji ne tik susipažino su Mikės Pūkuotuko istorija, bet ir patys pabuvo šios smagios istorijos dalimis. Pirmokai tuo tarpu patys piešė Mikę bei jo draugus. Jų piešinių paroda eksponuojama bibliotekoje. Antrokų laukė sunkesnė užduotis – jie turėjo ne tik nuspalvinti vieną iš A. A. Milno personažų, bet ir apibūdinti jo išvaizdą bei charakterį ir atsakyti į klausimą, kurio atsakymą turėjo rasti paskaitę Mikės Pūkuotuko istoriją. Bet su užduotimi jie susidorojo puikiai. Visa savaitė praėjo tiesiog pasakiškai – su Mikės Pūkuotuko ir jo draugų nuotykiais bei gyvenimiškomis pamokomis apie draugystę.