Antikorupcinės parodos atidarymas

Sausio 26 d. Kauno „Nemuno“ mokykloje – daugiafunkciame centre atidaryta Kauno mokinių plakatų paroda „Mano svajonių šalis be korupcijos“, kurioje eksponuojami 3–8 klasių mokinių darbai antikorupcijos tema. Antikorupcinių plakatų parodos Kauno mokyklose ir įvairiose valstybinėse įstaigose rengiamos nuo 2010 metų.

Ekspozicija kasmet atnaujinama antikorupciniuose renginiuose dalyvavusių mokinių darbais. Antikorupcinių plakatų parodos organizuojamos Kauno miesto savivaldybės, Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos ir Švietimo ir ugdymo skyriaus iniciatyva.

Parodos atidarymo proga mokykloje buvo surengtas pasirodymas, kurio metu mokinių lūpomis nuskambėjo žodžiai apie sąžinę, teisingumą. Meninis mokyklos teatro būrelio „Vizija” pasirodymas privertė susimąstyti apie pamatines vertybes ir į sąžinę pažvelgti kaip į geresnės, šviesesnės Lietuvos perspektyvą. Parodos atidaryme dalyvavo STT atstovė Jolita Tamošiūnienė, kuri perkirpo simbolinę parodos atidarymo juostelę, taip pat atvyko antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupės nariai, Kovo 11-osios gimnazijos, S. Daukanto ir KTU Vaižganto progimnazijų, „Žiburio” pagrindinės mokyklos mokiniai su savo mokytojais. Džiaugiamės gražiu parodos atidarymu ir nuostabiais, prasmingais darbais, papuošusiais „Nemuno” mokyklos – daugiafunkcio centro erdves.

  • Created on .
  • Last updated on .