Bendradarbiaujame su ugdytinių tėveliais.

Bendra pedagogų ir ugdytinių tėvų veikla, „Kodėlčiukų“ grupėje „Sveika mityba. Iš ko gaminamas sviestas?“.Kauno „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro, ikimokyklinis skyrius dalyvauja projekte „Besimokančių mokyklų tinklas-2“ .


Tai Kauno miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų grupė: „Obelėlė“, „Čiauškutis“, „Šaltinėlis“, „Eglutė“, „Šilinukas“ ir „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinis ugdymo skyrius. Šios įstaigos išsikėlė tikslą, į ugdymo procesą įtraukti ugdytinių tėvus.
Vasario 8 d. projekto „Besimokančių mokyklų tinklas-2“ įstaigų pedagogus pakvietėme į savo įstaigą. Kolegos iš ikimokyklinių įstaigų stebėjo vyresniosios auklėtojos Rasmos Sirevičienės vedamą veiklą „Sveika mityba. Iš ko gaminamas sviestas?“. Jai talkino grupės ugdytinių Igno, Agnės, Lukos, Jokūbo mamos.
Veiklos pradžioje Igno mamytė , Kauno maisto pramonės ir prekybos profesijos mokytoja-metodininkė, išmokė vaikus tvarkingai, estetiškai, patraukliai paserviruoti stalą, sulankstyti servetėles. Ugdytiniams pasiruošus ir pasipuošus stalą, pedagogė Rasma ir veiklą padedančios vesti ugdytinių mamytės : Leta, Aušra, Neringa vaikus supažindino ir pagamino 3 rūšių sviestą: riešutų, avokado, pieno. Čia pat pagamintas sviestas buvo tepamas ant duonelės, barstomas sėklomis ir puošiamas grupėje ant palangės užaugintais žalumynais. Skanūs sumuštinukai buvo gardžiai suvalgyti ir užgerti sulčių kokteiliais.
Kokteilius mažiesiems pagamino, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokyklos, Kristinos Česlevičienės ugdytiniai: Marius ir Sandra.
Smalsūs, gudrūs, žingeidūs „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai dėkoja visiems už įdomią, kūrybingą, išradingą veiklą.

Sigita Krasauskienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui

 

 

  • Created on .
  • Last updated on .