Mokiniai dalyvavo programoje "Esi Vertas Daugiau"

"Esi Vertas Daugiau" - lytiškumo ugdymo ir evangelizacijos programa. Ši iniciatyva gyvuoja nuo 2014 metų ir yra skirta vyresniųjų klasių moksleiviams.

Programa yra paremta krikščioniškųjų vertybių pagrindu ir jos tikslas yra moksleiviams paskelbti trejopo pobūdžio žinią, kuri atspindinti programos pavadinime: „Esi“ – krikščioniškos antropologijos samprata; „Vertas“ – nelygstamos asmens vertės ir orumo klausimai, pagarbaus santykio su kitu asmeniu aspektai, lytiškumo sampratos diegimas; „Daugiau“ – kerigminės tikėjimo žinios perdavimas. Kauno "Nemuno" mokyklos - daugiafunkcio centro 8-tų klasių mokiniai noriai susipažino su šios programos svarbiausiais aspektais ir džiaugėsi įdomia ir aktualia veikla.