Saugesnio interneto renginiai

Visą savaitę Kauno „Nemuno“ mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo saugesnio interneto renginiuose. Šių renginių tikslas - skatinti Lietuvos mokyklų susidomėjimą tarptautiniu Saugesnio interneto projektu ir atkreipti jų dėmesį į vaikų apsaugą nuo pavojų, tykančių virtualioje erdvėje.

Pradinių klasių mokiniai klausėsi įdomių paskaitėlių apie tai, kaip saugiai naudotis internetu, buvo stebimi žaismingi informaciniai filmukai, vyko diskusijos vaikams aktualiais klausi...mais informacinių technologijų tema. 5 klasės mokiniai savo žinias pasitikrino darydami testą, vėliau atliko smagias komandines užduotis. 6-9 klasių mokiniai turėjo galimybę stebėti Kauno technologijos universiteto Santakos slėnio inovacijas ir informacinių technologijų svarbą šiandieniniame pasaulyje. Mokiniai taip pat klausėsi įdomios ir informatyvios paskaitos apie internetą, jame tykančius pavojus ir kaip jų išvengti. Mokiniai įsitraukė į diskusiją, dalinosi savo patirtimis, tuo tarpu KTU atstovas atsakė į mokiniams rūpimus klausimus, pasakė įdomių ir labai naudingų patarimų, kaip nepaklysti virtualioje erdvėje. Dėkojame KTU atstovei V. Rutkauskaitei už įdomią pažintį su Kauno technologijos universitetu ir Š. Grigaliūnui už labai naudingą pamoką „(Ne)saugus internetas“. Džiaugiamės, jog saugesnio interneto renginiai mūsų mokykloje buvo labai įdomūs ir naudingi.

  • Created on .
  • Last updated on .