Tolerancijos dienos minėjimas mokykloje

2018 m. vasario 24 d.

Lapkričio 16-ąją dieną minima Tolerancijos diena. Pradinių klasių mokiniai buvo supažindinti, kas yra tolerancija, aptarė, kuo jie vieni į kitus panašūs, o kuo skiriasi. Be to, visų pradinių klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarinėjo animacinį filmuką „Grybukas-stogiukas“. Po aptarimo jie spalvino grybus, o po jais piešė save ir kitus žmones.

Tuo tarpu vyresnių klasių mokiniai visą lapkritį, klasių valandėlių metu, kuomet vykdoma „Draugystės uosto“ programa, kalba apie įvairius žmonių skirtumus: išvaizdos, charakterio savybių, nuomonės ir kt.  O vienas ryškiausių ir labiausiai pastebimų skirtumų – išvaizdos skirtumai – buvo pateikiami 5-8 klasių mokinių piešinių parodoje „Tolerancija“, kurią ruošti padėjo dailės mokytoja I. Večerskaitė.

Būkime tolerantiški ir pagarbūs vieni kitų skirtumams ne tik lapkričio mėnesį, tačiau ištisus metus!