Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but darzelis_kovo11 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Trikrepšio varžybos ikimokyklinio ugdymo skyriuje

2016 m. kovo 14 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko trikrepšio varžybos, skirtos Lietuvos  valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Visi ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai sporto salėje, vadovaujami kūno kultūros pedagogės Odetos Stalauskienės, vaikai žaidė judriuosius žaidimus su kamuoliais, išbandė estafetes ir žaidė trikrepšį. Trikrepšio varžybos puikiai integravosi į vaikų judrią veiklą ir įvairius žaidimus. Po įvairių estafečių vaikus nudžiugino prizai, ir oranžinio kamuolio spalvos diplomai.

 

 {gallery}darzelis_kovo11{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .