Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but maziukuvelykeles2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Artėjančios šventės įkvėpė mokinius ir mokytojus pasidomėti ne tik savomis tradicijomis, bet ir jų šventimu Europoje.

Užsienio kalbų mokytojų Dalės Grockienės, Ginos Vasiliūnienės, Daivos Dambrauskės  3-8 klasių mokiniai kūrybiškai pažvelgė į Velykų papročius, simbolius, šventimo ritualus ir nudžiugino mokyklos erdves savo darbais bei darbų aprašais. Kviečiame visus apsilankyti antrame aukšte, paskaityti kaip švęsti Velykas prasmingai, kada ir iš kur kilo tokios tradicijos, kokie Velykiniai simboliai bei pasitikrinti anglų bei vokiečių kalbų žinias. Darbų tema "Velykų simboliai bei jų papročiai". Ačiū mokiniams už kūrybiškumą. Užsienio kalbų mokytojos Dalė Drockienė, Gina Vasilaiuskienė, Daiva Dambrauskė

{gallery}maziukuvelykeles2016{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .