Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Augalai ir gamta is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Augalai ir gamta“

Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vykdoma integruota ugdytinių tėvelių ir pedagogų veikla. Šį kartą darželio grupėje „Boružiukai“ viešėjo Ąžuolo mamytė Edita Ališauskienė. Edita yra medelyno apželdintoja, todėl mažieji ugdytiniai turėjo galimybę dalyvauti veikloje „Augalai ir gamta“.


Su grupės auklėtoja Ieva ir Ąžuolo mamyte Edita vaikai mokėsi sodinti augalus į vazonėlis, pasodinus palieti ir juos vėliau prižiūrėti. Vaikai sužinojo apie augalų reikšmę mūsų žemėje, kuo augalai yra naudingi žmogui, gyvūnams, paukšteliams. Apželdintoja papasakojo ir apie nuodingus augalus, kokių vaikai turėtų saugotis. Ačiū, Editai už įdomias ir naudingas žinias.

{gallery}Augalai ir gamta{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .