Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but psihudiena is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Spalio 10 - Pasaulinė Psichikos Sveikatos diena

Spalio 10-ą dieną mokykloje buvo minima Pasaulinė Psichikos Sveikatos diena.

Šiais metais dėmesys buvo skiriamas tarpusavio pagalbai. Padėti kitam – tai pastebėti, kad jam reikia pagalbos. Paklausti, kas nutiko, kaip būtų galima padėti. Ir galiausiai, ištiesti pagalbos ranką. Paprasta pagalbos formulė: 3P - Pastebėk. Paklausk. Padėk. Tad šią dieną, ankstyvą pirmadienio rytą į mokyklą atvykstančius mokinius ir mokytojus pasitiko mokinių tarybos atstovės kartu su psichologe ir visiems dovanojo knygų skirtukus bei skaniam rytui – saldainiukus. Vėliau mokiniai dalyvavo konkurse, kuriame turėjo kuo greičiau ir teisingai išspręsti Pasaulinei Psichikos Sveikatos dienai paruoštą kryžiažodį. Buvo paskelbti du laimėtojai: 1-ąją vietą užėmė 8a klasė, 2-ieji buvo itin greit atlikę užduotį, bet padarę daugiau klaidų 9a klasės mokiniai. Ilgosios pertraukos metu jie buvo apdovanoti saldžiais prizais.

{gallery}psihudiena{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .