Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but tolerancija2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė Tolerancijos diena.

2018 m. vasario 24 d.

Šiemet Kauno “Nemuno” mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė Tolerancijos dienos akciją pradėjo nuo

“Balto balandžio linkėjimų” kiekvienam – draugui, mokytojui, gatvėje sutiktam žmogui. Mokiniai šią dieną keliavo į miestą, dovanodami kiekvienam sutiktam žmogui baltus, savo rankomis lankstytus balandžius ir sveikindami visus su Tolerancijos diena. Tolerancijos dienos proga mokiniai ne tik dalinosi savo šiluma ir šypsenomis, bet ir turėjo progą susimąstyti apie tolerancijos svarbą mokinių bendruomenėje, kuomet kino edukacijos programoje buvo stebimas filmas “Atsiprašau”. Emocingas filmas nepaliko abejingų.  Tolerancija – tai raktas į mūsų širdis. Į vienybę ir taiką. Todėl mūsų mokykloje ši diena paliko gilų ir prasmingą pėdsaką.

 

{gallery}tolerancija2016{/gallery}