Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but nebuknaivuskel is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Aš keliauju atsakingai, keliauk ir tu

2018 m. vasario 24 d.

"Nebūk naivus kelyje" sąjungai inicijavus piešinių konkursą tema „Aš keliauju atsakingai, keliauk ir tu“, mūsų mokykla nusprendė sudalyvauti šioje svarbioje iniciatyvoje.

Žmogaus saugos pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su atsakingo keliavimo gairėmis ir visi ėmė piešti situacijas, kuriose svarbu nebūti naiviu kelyje. Mokykloje buvo surengta paroda, kur eksponuojami mokinių darbai atsakingo keliavimo tema. Gražiausi piešiniai dalyvaus nacionaliniame konkurse.

{gallery}nebuknaivuskel{/gallery}