Karjeros ugdymo veiklos mokykloje

2018 m. vasario 24 d.

Mums rūpi mokinių ateitis. Todėl karjeros ugdymo veiklos mokykloje pasiekia kiekvieną mokinį. Pradinių klasių mokiniai sulaukė svečių - Kauno "Prezidento Valdo Adamkaus" gimnazijos atstovų, kurie išsamiai pristatė savo kūrybos karjeros planavimo gidą - knygelę, supažindinančią su gydytojo profesija. Mokiniai džiaugėsi galimybe geriau pažinti gydytojo profesiją per jiems suprantamą veiklą - spalvinimą, labirintus, kryžiažodžius ir kitas užduotėles.


6-9 klasių mokiniai savo karjeros pamatus klojo Kauno Maironio universitetinės gimnazijos profesinio konsultavimo koordinaciniame centre, kur vyko savęs pažinimo užsiėmimas. Čia mokiniai piešė savo asmenybės salas, diskutavo, dalinosi savo atradimais. Mūsų mokykloje kiekvienas mokinys turi galimybę lankyti karjeros planavimo būrelį, dalyvauti įvairiose edukacijose, renginiuose. Džiaugiamės, kad galime padėti mokiniams ieškoti ir patiems atrasti ateities perspektyvas ir ugdyti kompetencijas, reikalingas sėkmingai gyvenimo kelionei.
Papildomo ugdymo organizatorė,
Rasa Rudaitienė