Tai puiki pilietiškumo, patriotizmo, istorijos, laisvės ir paties gyvenimo pamoka

Kovo 8d. mūsų mokyklos 7, 8a ir 8b klasių mokiniai lydimi lietuvių kalbos mokytojos R. Boreikienės, anglų kalbos mokytojos D. Grockienės ir matematikos mokytojos D. Krivickienės kino teatre žiūrėjo filmą ,,Emilija iš Laisvės alėjos”.

Tai įtempto siužeto drama apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje - visuomenėje, kur sotesnis gyvenimas atrodo vertingesnis nei garbė, sąžinė ir žmogiškumas. Pagrindinė intriguojančios dramos herojė, būsima aktorė Emilija, vardan to, kuo tiki, gali pasiryžti bet kam.
Šis filmas – tai puiki pilietiškumo, patriotizmo, istorijos, laisvės ir paties gyvenimo pamoka.