Kauno ,,Nemuno” mokyklos – daugiafunkcio centro vėliava supleveno Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiuose

Kovo 11-ąją Lietuvoje švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Šis reikšmingas įvykis skatina mus prisiminti ir įvertinti savo šalies stiprybę ir vienybę.

Kovo 10 dieną mokiniai savo žinias demonstravo būtent Kovo 11-osios proga rengiamame Nacionaliniame istorijos konkurse ,,Lietuvos istorijos žinovas". Kovo 11-ąją su visa mokyklos bendruomene dalyvavome Šv. Mišiose Kauno Arkikatedroje bazilikoje, kur galėjome maldoje padėkoti už savo Tėvynės laisvę ir nepriklausomybę. Vėliau keliavome nuotaikingoje Kauno moksleivių eisenoje nuo Kauno Arkikatedros bazilikos į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį. Po eisenos klausėmės varpų muzikos koncerto, dalyvavome iškilmingame minėjime. Visa diena buvo pripildyta jaunatviško džiaugsmo, padėkos ir patriotiškumo. Tikime, kad šios gražios tradicijos, kurios kasmet mus sutelkia, dar ilgus metus mokys mylėti ir gerbti savo gimtąją šalį.

  • Created on .
  • Last updated on .