Pirmokai bibliotekoje

Spalio 10 ir 12 dienomis mokyklos bibliotekoje lankėsi pirmokai. Mažieji mokinukai buvo pasiruošę tapti pilnateisiais skaitytojais. O kaip turi elgtis geras bibliotekos skaitytojas, kur sudėtos knygelės mažiausiems, o kur vyresniems mokiniams, kaip pasiskolinti knygelę į namus ir daug kitų svarbių dalykų papasakojo ketvirtokės Simona, Eglė, Rusnė, Erika ir Dovilė. Mergaitės ne tik pasakojo, bet ir žaismingai suvaidino kai kurias sceneles. Po įspūdingo ketvirtokių pasirodymo pirmokų laukė žinių išbandymas. Dvi būsimųjų skaitytojų komandos šauniai minė mįsles, iš raidžių dėjo žodį, išklausę pasakos ištrauką, spėliojo jos pavadinimą bei įveikė ir kitas užduotis, tuo įrodydami, kad tikrai gali būti bibliotekos skaitytojais. Bibliotekininkė primindama, kad geras skaitytojas turi tausoti ir saugoti knygas, padovanojo kiekvienam po pelytę-knygų žymelę, kurią mokinukai čia pat gražiai nuspalvino.
  • Created on .
  • Last updated on .