Mokytojų diena

2019 m. spalio 7 d.

„Nulipdyti gražią skulptūrą ir įkvėpti jai gyvybę – kilnu, bet išugdyti jauną protą, savaip subrandinti jauną sielą ir įkvėpti jai tiesos jausmą – dar kilniau“ (V. Hugo).

Tarptautinės mokytojo dienos rytą visus „Nemuno“ mokyklos mokytojus prie mokyklos durų pasitiko vyriausieji mokyklos mokiniai - aštuntokai su mokslo ir žinių vaisius simbolizuojančiais obuoliais – mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs. Vėliau visi mokyklos ir darželio pedagogai buvo kviečiami į jaukią popietę, kurios metu buvo nustebinti mokyklos mokinių ir darželio ugdytinių bendra video padėka ir linkėjimais.
Mieli mokytojai, dėkojame Jums ir linkime visų mokinių širdyse įžiebti išminties, kūrybos ir kantrybės kibirkštį.