Integruota lietuvių kalbos, anglų kalbos ir technologijų pamoka ,,Užgavėnių tradicijos” šeštokams

2019 m. kovo 12 d.

Antradienį šventėme Užgavėnes ir išvarėme žiemą, o penktadienį šeštokai turėjo puikią progą pasitikrinti lietuvių ir anglų kalbos žinias, pademonstruoti kulinarinius gebėjimus.

Lietuvių, anglų kalbos ir technologijų mokytojos vedė integruotą pamoką ,,Užgavėnių tradicijos”. Mokiniai sužinojo, kad Užgavėnių dieną žmonės įvairiose pasaulio šalyse valgo skirtingus patiekalus: tradicinius blynus, pyragaičius, spurgas, karališką pyragą su paslėptu siurprizu viduje, o kai kur - žirnių sriubą ar troškinį su mėsa. Prieš pradėdami vaišintis bendraklasių keptais blynais, mokiniai sprendė žinių tikrinimo lietuvių ir anglų kalbos kryžiažodžius, dainavo populiarią Užgavėnių dainą "Pancake Day".