Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sokliausiaspradinukas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Šokliausio pradinuko "Nemuniečio" konkursas

Vasario 26 dieną Kauno ,,Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje vyko šokliausio pradinuko ,,Nemuniečio“ konkursas.

32 pradinių klasių mokiniai norėjo išbandyti savo jėgas. Dalyviams reikėjo įveikti dvi rungtis:

1. šuolis į tolį iš vietos;

2. šuoliukai per šokdynę per 1 min.

Pirmosios rungties nugalėtojai: K. Šikarsakas 4a – I vieta; E. Andrijonas 4b – II vieta, N. Balčiūnas 4b –III vieta, A. Budnevičius 3a –IV vieta, A. Kakčiukaitė 4b – V vieta.

Antrosios rungties nugalėtojai: A. Budnevičius 3a – I vieta, T. Valaitis 3a – II vieta, E. Andrijonas 4b–III vieta, N. Balčiūnas 4b -IV vieta, E. Dabužinskas 2a – V vieta.

Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytoja ekspertė Oksana Smirnovienė ir pradinių klasių mokytoja Jūratė Narbutienė.

{gallery}sokliausiaspradinukas2016{/gallery}