Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ratilelis2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Šventė “Šeimos dūzgės“

2018 m. vasario 24 d.

       Mokykloje gražiausi ir prasmingiausi darbai gimsta kartu su visa bendruomene, tad baigiantis mokslo metams, prasminga jais pasidžiaugti visiems kartu.Gražią saulėtą gegužės 12 dienos pavakarę į mokyklą būriais traukė mokiniai, išdidžiai vesdamiesi mamas, tėvelius, senelius, broliukus ir sesutes. Šypsenos veide ir ore tvyranti gera nuotaika bylojo apie lauktą ir smagų susitikimą, nes žinojome, kad sveikinsim vieni kitus eilėmis, šokiais ir dainomis, pamatysime mokykloje taip laukiamos uniformos modelių pristatymą, kartu pasidžiaugsime mūsų mokinių parengta programa ir kartu vakarosime su pasikviestais į mokyklą svečiais: geriausiu Lietuvoje vaikų folkloro ansambliu „Ratilėliu“, vadovaujamu mokytojos ekspertės Alvydos Česienės.


       Pirmoje šventės dalyje gražiausi žodžiai, dainos ir šokiai buvo skirti mamoms ir tėčiams. Vėliau sekė staigmena: visi susirinkusieji negailėjo plojimų išvydę mūsų mokinukus, demonstruojančius taip lauktos, spalvingos, gražios ir patogios mokyklinės uniformos modelių pristatymą, kurią dėvėsime nuo sekančių mokslo metų didžiuodamiesi jog esame „ Nemuniečiai“.
Į šventę atvykęs Kazimieras Starkevičius buvo sutiktas garsiais plojimais. Šį parlamentarą pažįsta, myli ir gerbia visi. Mokykla ne kartą yra gavusi jo finansinę paramą, kvietimus į kultūrinius renginius, koncertus, spektaklius. Ir šiandien jis atvyko su dovana -„Multimedija“
       Antroje vakaronės dalyje prisilietėme prie turtingų savo tautos tradicijų. Mokyklos salėje skambėjo kanklės, gaudė ragai ir ožragiai, dudeno sėkminių rageliai, tarškėjo cimbolai, vinguriavo Labanoro dūdos melodija. Klausantis koncerto visi pajutom pasididžiavimą savo šalies kultūrinėmis tradicijomis ir dar glaudžiau susibūrėme į bendrą ratą. Lietuviams būdingas lyrines melodijas keitė linksmesnės ir vingresnės. Visų susirinkusių širdys pagavo liaudiškos muzikos dvasią, kojos tarsi pačios ėmė mušti taktą. „Ratilėlio“ šokėjai, nutarę, kad jau metas šokiams, galantiškai, kaip per tikrą gegužinę, mandagiai linktelėję tiesė rankas ir kvietė sau į porą visus: drąsius ir kuklesnius, didelius ir mažus, jaunus ir senus. Net nepajutome, kaip buvome įtraukti į šokio sūkurį, tarsi būtume nusikėlę į savo protėvių gadynę ir trypėme iš visos širdies taip, kaip po sunkių darbų šventės sulaukę mūsų senoliai. Tai štai kokia mokykloj mūsų šventė buvo! Trepėsėjom, sukom ratelius, lingavome ir įsidrasinę visi smagiai dainavome.

{gallery}ratilelis2016{/gallery}