Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but darzoves ir vaisiai is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Paroda „Linksmosios daržovės ir vaisiai“

Įpusėjus auksaspalviui rudenėliui, kai dienos trumpėja, kasdien darosi vis vėsiau, dažniau lyja, vasarą užaugintos daržovės bei išnokinti vaisiai baigė nokti, o svarbiausieji rudens darbai atlikti,

įvairiaspalviais lapais pasipuošusiu taku rugsėjo 26 d. pradinukai į mokyklą atėjo su džiugia nuotaika ir nešini sukurtu darbeliu iš vaisių ir daržovių.
Kviečiame visus aplankyti parodą „Linksmosios daržovės ir vaisiai“, pasidžiaugti originaliais pradinių klasių mokinių bei jos šeimos narių kūrybiniais darbais.
Paroda veiks iki rugsėjo 30 d.

{gallery}darzoves ir vaisiai{/gallery}