Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sportodiena2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Sporto diena

Sporto diena - tai laikas, skirtas pasidžiaugti aktyviomis pramogomis, atrasti pačių įvairiausių galimybių, kaip smagiai ir naudingai leisti laisvalaikį.

Nuo pat ryto Nemuno mokyklos - daugiafunkcio centro mokinius pasitiko smagios estafečių rungtys, įvairių šokio stilių pamokos, įdomios paskaitos apie sveiką gyvenseną. Mokiniai džiaugėsi galimybe susipažinti su karatė sporto šaka, o vyresnieji savo komandinio darbo, iniciatyvumo ir vikrumo išbandymus laikė orientacinio šilo rungtyse panemunės parke. Gera mokytis čia, kur sveikas gyvenimo būdas - svarbi ir neatsiejama visos mokyklos bendruomenės gyvenimo dalis.

{gallery}sportodiena2016{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .