Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kopernikas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Kelionė - Koperniko mokslo centras

Ankstų penktadienio rytą 6,7,8 klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Boreikiene ir Jūrate Liukaitiene, pasivadinę ir fizikos mokytoją Vytautą Baršauską bei jo mokinius iš "Vyturio" gimnazijos, leidosi ieškoti mokslo paslapčių.

Kelionės tikslas - Koperniko mokslo centras. Čia interaktyviu būdu susipažinome su mus supančiais reiškiniais, šviesos ypatybėmis, patyrėme įvairias optines iliuzijas. Detektyvas Viktoras Fotonas mus vedžiojo po kriminalinį pasaulį, padėdamas atskleisti keistų Šviesos miesto nutikimų paslaptis. Civilizacijos ištakų ekspozicijoje prisiminėme svarbiausius žmonijos pasiekimus. Norintieji galėjo atrasti meną ir muziką, skaitydami uolų raižinius arba grodami lazerine gitara. Besidomintys biologija ir aplinkosauga tyrinėjo žmogaus kūno dalis, galėjo pasitikrinti savo fizinę būklę ir  palyginti ją su laukinių gyvūnų savybėmis. Šiuolaikinių technologijų dėka Koperniko Dangaus planetariume galėjome susipažinti su kosmoso paslaptimis bei organizmais, nematomais plika akimi, gyvenusiais prieš milijonus metų ir kt. Pasisėmę mokslo žinių apžiūrėjome Varšuvos senamiesčio paminklus: Karalių rezidenciją ir pilies aikštę, Zigmanto II-ojo Vazos koloną, Šv. Jono katedrą, Varšuvos simbolį – Undinėlės  fontaną, Turgaus aikštę su nuostabiais pirklių namais.  Grįžome pavargę, bet pasisėmę žinių ir laimingi :)

lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė

{gallery}kopernikas{/gallery}

 

  • Created on .
  • Last updated on .