„Kius kius kius, pas Kazius Pyragėlių pirkti...“

2018 m. vasario 24 d.

Kasmet Kauno „Nemuno“ mokykla – daugiafunkcis centras organizuoja didelę ir smagią, jau tradicija tapusią šventę  – Kaziuko mugę.

Kaziuko mugę šiemet atidarė žymus politikos veikėjas Kazys Starkevičius, taręs sveikinimo žodžius. Tuomet gyvos muzikos fone nuskambėjo tradicinė Kaziuko mugės daina. Renginio vedėjams paskelbus renginio pradžią, kilo smagus šurmulys. Džiugu, jog šventėje kaip ir kasmet dalyvavo ne tik mūsų mokyklos mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikučiai, bet ir svečiai: „Eglutės“, „Obelėlės“ ir Valdorfo „Šaltinėlio“ lopšelių – darželių mažieji. Visi šventės dalyviai ir svečiai galėjo pirkti ir parduoti, smagiai praleisti laiką, pabendrauti ar tiesiog pasmalsauti. Mokykloje vyko ir edukacinės programos – visi norintys galėjo pasigaminti spalvingą knygos skirtuką ar išbandyti archajišką virvių vijimo amatą. Kaziuko mugė – tai graži tradicija, kurią tęsiame kasmet. Ačiū visiems atvykusiems, lauksime Jūsų ir kitąmet!