Žemės diena

Žemės dieną ir pavasario lygiadienį švenčiame kovo 20 dieną, pirmadienį. Kauno „Nemuno” mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai šiai dienai paruošė specialų ekologine tematika margintą stendą, kuris šią savaitę puoš mokyklą ir teiks edukacinę naudą mokyklos bendruomenės nariams.

Mokiniai Žemės dieną dalyvavo miesto renginyje, kuriame vyko šventinė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ ir renginio dalyvių eisena Laisvės alėja nuo A. Mickevičiaus gatvės iki Kauno miesto savivaldybės pastato. Po eisenos vyko Žemės dienos paminėjimo renginys ir Žemės vėliavos pakėlimo ceremonija. Šios dienos proga miestiečius sveikino Kauno miesto savivaldybės vadovai. Mokiniams įspūdį paliko važiavimas elektra varomu autobusu, įspūdingas šventinis minėjimas. Žemė – mūsų motina, tad mūsų mokykloje nuolat kreipiamas dėmesys į aplinkosaugą, rūšiavimo ir perdirbimo galimybes, atsakingo vartojimo kultūrą.

  • Created on .
  • Last updated on .