"Hanso Kristiano Anderseno pasakų šalyje“

Meninės kūrybinės veiklos konkursas, skirtas tarptautinei vaikų knygos dienai „Hanso Kristiano Anderseno pasakų šalyje“ Priešmokyklinės ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai savaitę laiko turėjo galimybę „pagyventi pasakų šalyje“.


Į stebuklingą pasakų šalį juos vedė grupės mokytoja Dalia Vijeikienė ir mokyklos-daugiafunkcio centro bibliotekininkė Rita Drabavičiūtė. Stebuklingoje pasakų šalyje vaikai skaitė, vaidino, piešė, inscenizavo ir net surengė foto sesiją pasakai „Nauji karaliaus drabužiai“.
Žiūrėjo animuotas pasakas „Kiaulė taupyklė“, „Coliukė“, o vėliau šių pasakų personažus piešė kreidelėmis ir aliejiniais dažais. Spalvingus , išradingus piešinius su pasakų personažais išradingieji „pelėdžiukai“ sudėjo į vieną didžiulę knygą, kurią pavadino „Hanso Kristiano Anderseno pasakų šalyje“. Už tai, kad savaitę ugdytiniai galėjo, „gyventi pasakų šalyje“, dėkoja mokytojai Daliai, bibliotekininkei Ritai ir žinoma savo tėveliams.

  • Created on .
  • Last updated on .