"Šokių virusas 2017"

2018 m. vasario 24 d.

"Šokių virusas 2017" Kauno "Nemuno" mokykloje - daugiafunkciame centre nepaliko abejingų. 5-8 klasių mokiniai jau ilgiau nei mėnesį ruošėsi šiam konkursui.

Mokiniai, mokytojai, klasių vadovai - visi įdėjo daug pastangų ir darbo, kad pasirodymai būtų įspūdingi. Šiais metais įdomiausias šokio istorijas papasakojo 6 klasės mokiniai (klasės vadovė R. Šuliauskienė), konkurso laureatais tapo ir 8a klasės mokiniai, kurie pademonstravo šokį "Švieski man vėl" (klasės vadovė R. Boreikienė). Paskatinimo prizas atiteko "Lietaus" šokį sušokusiems 5 klasės mokiniams (klasės vadovė K. Višinskienė). Vos vieno balso pritrūkusi 7 klasės mergaičių komanda sušoko gausių ovacijų nusipelniusį šokį 7/11 (kasės vadovė D. Grockienė). Nedaug atsiliko ir 8b klasės teatrališkas ir nuotaikingas šokis "Puerto Rico" (klasės vadovė D. Ramonienė). Sveikiname visus šokėjus su nuostabiais pasirodymais.
Papildomo ugdymo organizatorė