Edukacinė programa KAUNAS PHOTO

2017 m. balandžio - gegužės mėn. Kauno „Nemuno“ mokykloje – daugiafunkciniame centre vyko KAUNAS PHOTO – tarptautinio fotomeno festivalio, fotografijos edukacinė programa moksleiviams – „Kaunas-miestas prie upių“. Užsiėmimų metu, kuriuos vedė nacionalinės premijos laureatas, fotografijos klasikas Romualdas Požerskis, KAUNAS PHOTO festivalio vadovas, fotografas Mindaugas Kavaliauskas ir jaunosios kartos fotožurnalistė, keliautoja Berta Tilmantaitė, moksleiviai buvo supažindinti su fotografais, kurių gyvenimas ir kūryba pakeitė visuomenės nuostatas į vandens telkinių, natūralių ekosistemų išsaugojimą, saugojamų teritorijų sukūrimą.

Taip pat analizavo fotografijos ir gamtosaugos santykį, aptarė vandens svarbą valstybių ir bendruomenių gyvenime. Sužinojo, kad už kiekvienos fotografijos gali slypėti knygos verta istorija ir kokia paveiki gali būti fotografijos perduodama žinutė.
Išklausius paskaitų ciklą, KAUNAS PHOTO festivalis moksleivius kviečia kurti savo fotografijos istorijas, kurios rudenį taps visuomenei atviromis fotografijos parodomis.
Dėkojame KAUNAS PHOTO festivalio organizatoriams ir svečiams, kurie noriai dalinosi patirtimi ir įžvalgomis. Taip pat dėkojame už nuostabią mokyklai padovanotą autorinę Romualdo Požerskio knygą „Lietuva 1988 - 1993", kurią mokyklos bibliotekoje gali pavartyti visi mokyklos bendruomenės nariai. Fotografija – galingas įrankis siekiant keisti pasaulį. Tikime, kad ši žinutė pasiekė mokinių širdis, ir pasaulis išties keisis. Tik į gerą.

  • Created on .
  • Last updated on .