Tarptautinė paroda Global Art Exchange mūsų mokykloje

OneWorld Classroom yra tarptautinis meno darbų apsikeitimo projektas, kuriame mokiniai iš skirtingų šalių siunčia savo darbus kitoms mokykloms visame pasaulyje. Šiame projekte Global Art Exchange dalyvavo 49 mokyklos iš daugiau nei 20 šalių / teritorijų tokių kaip: Indija, Gruzija, Armėnija, Ekvadoras, Tailandas, Ukraina, Kinija, Uganda, JAV, Kanada, Italija, Zambija, Lenkija ir Gambija.

 

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, dalyvaujanti šiame projekte, sutiko pasidalinti šia įdomia paroda su mumis - Kauno „Nemuno“ mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomene. Tai labai įdomi ir mokiniams artima paroda – juk šie menininkai – jų bendraamžiai, gyvenantys toli nuo Lietuvos. Įdomu susipažinti su mažaisiais kitų kultūrų atstovais per meno kūrinius. Dėkojame projekto organizatoriams už nuostabią idėją ir Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos atstovams, kurie noriai bendradarbiauja ir džiugina mus parodos sklaida.

 

  • Created on .
  • Last updated on .