Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sumaniseima is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Sveikiname konkurso „Sumani šeima“ prizininkus!!!

2018 m. vasario 24 d.

2016 m. lapkričio 10 d. Kauno Milikonių pagrindinė mokykla sukvietė Kauno miesto mokyklų trečių klasių mokinius, jų šeimas, mokytojas į konkursą „Sumani šeima”.

 Atsikratę kasdienybės rūpesčių, susėdę prie bendro stalo, konkurso dalyviai – vaikai ir tėvai -   turėjo galimybę išbandyti savo jėgas, pasivaržyti su kitomis komandomis atlikdami įvairias pažintines, išmaniąsias, kūrybines užduotis. Mūsų mokyklos sumaniausios šeimos garbę gynė trečiokė MARIJA DAUKANTAITĖ su savo mama KRISTINA DAUKANTIENE ir trečiokas SIMONAS VAKARIS SAVICKAS su savo tėtuku RAIMUNDU ŠIMULIU.

Sveikiname šią puikią komandą (mokytoja Sandra Mykolaitienė) Kauno m. III klasių mokinių ir jų šeimos narių konkurse užėmus III vietą!

{gallery}sumaniseima{/gallery}