Tarptautinis projektas "Jaunieji ambasadoriai"

Pirmoji tarptautinio, iš dalies Kauno miesto savivaldybės finansuojamo projekto "Jaunieji ambasadoriai" diena. Mokyklos savitumą atskleidė talentingų moknių kolektyvų pasirodymai, pažintį su mokyklos erdvėmis paįvairino interaktyvios užduotys. Popietė skirta pasižvalgyti moderniajame Kaune.

• Last updated on .

Pradinių klasių mokinių projektinė veikla ,,Rudenio taku“

Kai ruduo užkloja žemę auksiniu lapų apklotu, o ryto rasa sutviska sidabro varpeliais, pats laikas pasidžiaugti šiuo gamtos grožiu ir pakviesti draugus kartu. Spalio 15-17d. Kauno Nemuno mokyklos pradinių klasių mokiniai, dalyvavo projektinėje veikloje ,,Rudenio taku“.

Su rugsėjo 1-ąja

Gera būti drauge! Mokslo ir žinių šventės akimirkos mūsų mokykloje

7-okų išbandymas

Saulėtą šeštadienio rytą septintokai ir jų tėveliai išbandė jėgas plaukdami baidarėmis Verknės upe.
Rimtai pasportavome - nuplaukėme net 15km, pagelbėjome vienas kitam įveikti pirmo karto plaukimo iššūkius, stebėjome rudenėjančią gamtą.

Rugsėjo 1-oji darželiuose

Mokslo ir žinių šventė darželyje yra ypatinga diena, kai mažiausi mokinukai su džiaugsmu ir smalsumu žengia į naujų žinių pasaulį.