Trečiokai lankėsi Girstupio viešojoje bibliotekoje

Vasara su knyga

Prasidėjus vasarai trečiokai su mokytojomis Rasa Šerniene ir Almone Miliauskiene apsilankė Kauno miesto V. Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, kur sužinojo kaip galėtų pasiskolinti knygų ir atostogų metu, kai mokyklos biblioteka nedirbs.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Geros kelionės!!!

"Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti." (Anatolis Fransas)

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Rinkome Metų knygą

Visą balandį mokykloje vyko Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių pristatymai ir aptarimai. Pradinių klasių mokiniai rinko Metų knygą vaikų knygos kategorijoje ir jiems apsispręsti buvo tikrai sunku. Vaikai stebėjosi nepaprasto berniuko Nuko gyvenimu. Šią Audros Baranauskaitės ir Linos Itagaki knygą šauniausia pripažino 3a ir 4b klasės. Mokiniams patiko ir eilėraščiai iš Indrės Zalieckienės knygos „Kaip sutramdyti žvėryną?“,

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Rašytojos Nijolės Kepenienės istorijos

Šią savaitę bibliotekoje su antrų klasių mokiniais minėjome rašytojos Nijolės Kepenienės jubiliejų. Tai buvo puiki proga prisiminti ir pasidžiaugti jos kūriniais.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Viktorina – protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti!“

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų ugdymo įstaigos mokinių komanda "Nemunas" kovo 17 dieną prisijungė prie aktualios iniciatyvos ir aktyviai dalyvavo mokinių viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti!“.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .