Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kompiuterinipateikikonkursasintern is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Tarptautinis pradinių klasių mokinių kompiuterinių pateikčių konkursas ir dvi I vietos!

2018 m. vasario 24 d.

Š.m. lapkričio 24 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje vyko tarptautinis pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kompiuterinių pateikčių konkursas pagal Aleksandro Puškino kūrinį „Pasaka apie auksinį gaidelį“.

Susipažinę su šia pasaką, mokiniai turėjo išsirinkti labiausiai patikusią citatą, ją iliustruoti bei parašyti savo darbo komentarą. Visą tai turėjo atlikti pateikčių kūrimo programa „PowerPoint“. Konkurso metu pradinukai pristatė savo paruoštą kūrybinį darbą ir demonstravo viešo kalbėjimo įgūdžius.
Mūsų mokyklos garbę gynė trečiokas SIMONAS VAKARIS SAVICKAS (mokytoja Sandra Mykolaitienė). Šiame konkurse jis laimėjo net dvi I vietas! Simonas buvo apdovanotas I vietos diplomais už turiningiausią darbo refleksiją ir geriausią konkursinio darbo pristatymą.
Didžiausi sveikinimai Simonui Vakariui! Džiaugiamės kartu su tavimi ir už tave!

 

{gallery}kompiuterinipateikikonkursasintern{/gallery}