Vasaros skaitiniai

Antradienio popietę bibliotekoje susirinko tie, kam skaitymas buvo vienas iš prabėgusios vasaros smagumų. Nors mūsų būrelis buvo negausus, nuoširdžiai dalinomės vasaros įspūdžiais ir mintimis apie perskaitytas knygas. Jaunimo problemos buvo įdomios mokytojai Rasai Boreikienei, kuri kalbėjo apie knygas „Balta kaip pienas, raudona kaip kraujas“ (aut. A. D‘Avenia), „Slemas“ (aut. C. Hoover), ,,Gėlės Aldžernonui“ (aut. D. Keyes).

Bibliotekos vedėjai Ritai Drabavičiūtei labiausiai įsiminė  knygos apie ypatingų savybių turinčius žmones. Tai kurčiųjų pasaulį atskleidžianti knyga „Kavinė Freak City“ (aut. K. Schrocke) bei Aspergerio sindromą turinčio berniuko lūpomis pasakojama istorija „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ (aut. M. Haddon). Na, o penktokas Eimantas pasakojo, kokį įspūdį jam paliko vasarą skaityta knyga „Išgelbėtas šiniukas“.
Bibliotekos vedėja Rita Drabavičiūtė