Tarptautinis mokinių projektas "Common roots"

Š. m. birželio 2-6 d. mūsų mokyklos ir Lenkijos Halinovo mokyklos moksleiviai įgyvendino bendrą tarptautinį projektą "Common roots" (Bendros šaknys). Projektas skirtas gilinti mokinių istorines, kultūrines ir kalbines žinias apie Lietuvos ir Lenkijos bendrą paveldą, taip pat skatinti tarpkultūrinį supratimą ir bendradarbiavimą. Savaitės trukmės vizitas buvo suplanuotas įvairiomis veiklomis ir patyrimais. Projektas prasidėjo mokinių susitikimais, kurių metu jie susipažino ir pasirinko tyrimo temas susijusias su abiejų šalių istorija, kultūra bei tradicijomis. Mokiniai dirbo grupėse, rinko informaciją ir rengė pateiktis. Projekto metu dalyviai vyko į edukacines išvykas po Vilnių ir Trakus, kur aplankė svarbiausias istorines vietas ir dalyvavo edukacinėse programose.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Šeimos diena mūsų mokykloje

Šeimos diena mūsų mokykloje – tai kasmetinis renginys, suburiantis mokinius, tėvus ir mokytojus. Šiemet šventė vyko gegužės 30 dieną, o visų dėmesį pritraukė vaikai, kurie savo pasirodymais džiugino susirinkusius tėvus. Pirmieji scenoje pasirodė pradinukai, kurie sužavėjo visus nuotaikinga daina apie šeimą ir draugystę.  Po dainų sekė šokių pasirodymai, kuriuose vaikai demonstravo įvairias šokio technikas, nuo liaudies šokių iki modernių choreografijų.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Kauno miesto 6 ir 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

Balandžio mėn. Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykloje ir Kauno technologijų universiteto Vaižganto progimnazijoje vyko Kauno miesto 6 ir 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Džiaugiamės sulaukę rezultatų!

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Mokyklos dovana 5–8 klasių puikiai besimokantiems mokiniams

"Nemuno“ mokyklos dovana 5–8 klasių puikiai besimokantiems mokiniams – įspūdžių ir naujų žinių kupina išvyka į Kėdainius ir Krakes, įgyvendinant The Olga Lengyel Institute (TOLI) projektą „Stereotipai ir Realybė“!
Smalsūs nemuniečiai, kulniuodami Kėdainių senamiesčiu, domėjosi žydų gyvenimu įvairiuose miesteliuose, susipažino su skirtingais Lietuvos istorijos etapais bei Antrojo pasaulinio karo metu vykdytu holokaustu. Tuomet dalyvavo edukacijoje „Daugiakultūris Kėdainių kraštas“, „Štetlas ir tradicijos“, kur per įdomiai parengtas užduotis narpliojo specifinės žydų šventės – šabo – tradicijas ir papročius. Edukacijos metu mokiniai geriau pažino skirtingų kultūrų ir religijų žmones.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Mokyklų bendradarbiavimas

Mokyklų bendradarbiavimas yra esminis veiksnys kuriant turtingą ir įkvepiančią mokymosi aplinką.
Norime pasidžiaugti nauja draugyste!
Smagu, kad į mūsų mokyklos organizuotą gerosios patirties renginį „Įtraukties ir universalaus dizaino įgyvendinimas pradinėse klasėse“ atvyko Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ir Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos vadovės ir pedagogai.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .