Visi esame svarbūs

Lapkričio 10-13 dienomis mokyklos bibliotekoje pirmokams ir antrokams vyko jau tradiciniais tapę Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymai vaikams „Auštant“. Šiais metais mažiesiems skirta norvegų rašytojos Kristine Roskifte paveikslėlių knyga „Visi iki vieno“ kvietė kartu paskaičiuoti, pastebėti kiekvieno žmogaus unikalumą ir suprasti, kad visi esame nepakartojami, vertingi ir svarbūs. Tai įrodydami mokiniai vienas kitam dovanojo šypsenėles ir negailėjo gerų žodžių.

  • Created on .
  • Last updated on .

Tarptautinė mokinių ir mokytojų konferencija „Aš – Mes – Pasaulis“

Šių metų spalio mėn. 15 d. 8 klasės mokiniai Vilija Petrauskaitė ir Eimantas Drąsutis ir biologijos mokytoja Jūratė Aleinikovienė dalyvavo nuotolinėje tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Aš – Mes – Pasaulis“. Tarptautinė mokinių ir mokytojų konferencija buvo skirta Chiune Sugiharos veiklos Kaune 80-osioms metinėms paminėti. 1939 m. Ch. Sugihara buvo paskirtas Japonijos konsulu Lietuvoje, į šalį atvyko dirbti ir žvalgybinio darbo.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Saugaus eismo integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“

Gražu stebėti, kaip atėjus rudenėliui takais ir keleliais leidžiasi daugybė vaikų. Vieni skuba į darželius, kiti į mokyklas ar būrelius. Tik reikia atminti, kad po atostogų jie yra labiau išsiblaškę, mažiau pastabūs, pamiršę apie savo saugumą gatvėje ir kelyje. Todėl mokslo metų pradžioje intensyvėjant eismui ir siekiant išvengti nelaimingų eismo įvykių labai svarbu vaikams skirti ypatingą dėmesį.
Turbūt ne veltui rugsėjo mėnuo yra paskelbtas saugaus eismo mėnesiu, kurio metu vyksta saugaus eismo pamokėlės. Ne išimtis ir mūsų mokykla, čia rugsėjo 28-30 dienomis vyko pradinių klasių mokinių integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Su Mokytojų diena!!!

Visos profesijos yra gerbtinos ir reikalingos mūsų nūdienos visuomenei. Neįdėjus kiemsargių pastangų, vieną rytą nebeatvertume laukujų durų, užstrigusių pusnyse ar pernykščiuose lapuose, kasininkei kruopščiai nesuskaičiavus mūsų pirkinių, negalėtume valdyti savo finansų, o ir apsirūpinti maistu vargu ar pavyktų. Be mokytojo darbo taip pat neišeitų išsiversti… Vis dėlto šioje vietoje pedagogo profesija iš dalies išsiskiria nuo tam tikrų pavienių profesijų.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Cukraus pasaka

Rugsėjo 24 d. Kauno ,,Nemuno „ mokyklos pirmokėlių klasėse , vietoj knygelių lapų šnarėjimo, skleidėsi ir vinguriavo saldus cukraus pudros kvapas. Kvapas, kuris kuteno mažas nosytes ir žadino smalsumą.
O paslaptis paprasta, mokykloje vyko edukacinė programa ,, Cukraus pasaka“ , kurioje dalyvavo 1a kl. ( mokytoja N. Janonytė) ir 1b kl. ( mokytoja J. Narbutienė) mokinukai.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .