Globalaus švietimo iššūkių savaitė

2019 m. lapkričio 26 d.

Lapkričio 18-22 dienomis, 2b klasės mokiniai turėjo Globalaus švietimo iššūkių savaitę . Moksleiviai visą savaitę, kasdien turėjo po vieną, kaskart vis kitą, iššūkį –

1. Diena be telefono. – Ieškojome būdų kaip galima išsiversti be mobiliojo telefono pertraukų metu. Daugiau laiko skyrėme gyvam bendravimui, žaidėme lavinamuosius stalo žaidimus.
2. Diena pamokoms be kėdžių. – Ši diena skirta suvokti judėjimo svarbą sveikatai ir savijautai. Pamokų metu mokiniai visiškai nesėdėjo.
3. Diena be plastiko. –Pamokose rašėme su pieštukais, mokėmės aplenkti vadovėlius su popieriumi, nevartojome gėrimų iš plastikinių buteliukų.
4. Diena augalų sodinimui. – Surengėme prie mokyklos medelio (šermukšnio) sodinimą.
5. Diena be popieriaus. – Susipažinome su popieriaus sunaudojimo problema, bei pasekmėmis gamtai. Šią dieną pamokose užduotis atlikome be popieriaus.